שינויים לפי ליגה ומשחק
שינויים אחרונים למשחקים שטרם שוחקו
ליגהתאריךשעהקבוצת ביתקבוצת חוץמחזורכתובת
ליגת על - 121.05.2018
 24.05.2018
20:00:00
 20:40:00
הפועל נהריה
הפועל נהריה
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
11
11
היכל הספורט עין שרה נהריה
היכל הספורט עין שרה נהריה
מסמך רשמי
ליגת על - 121.05.2018
21.05.2018
19:30:00
 20:00:00
מכבי חיפה הנטר
מכבי חיפה הנטר
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
11
11
היכל הספורט רוממה חיפה
היכל הספורט רוממה חיפה
מסמך רשמי
ליגת על - 121.05.2018
21.05.2018
19:30:00
 20:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
11
11
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
ליגת על - 121.05.2018
21.05.2018
19:30:00
 20:00:00
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
הפועל ירושלים
הפועל ירושלים
11
11
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
מסמך רשמי
ליגת על - 121.05.2018
21.05.2018
19:30:00
 20:00:00
בני הרצליה
בני הרצליה
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
11
11
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית י-ם - 16622.05.2018
 24.05.2018
20:30:00
20:30:00
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
הפועל מטה יהודה
הפועל מטה יהודה
26
26
אולם שדרות המלך דוד 1 אפרת
אולם שדרות המלך דוד 1 אפרת
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 25610.05.2018
 24.05.2018
19:00:00
19:00:00
הפועל גן יבנה
הפועל גן יבנה
מכבי גדרה
מכבי גדרה
25
25
אולם בי"ס נעמי שמר א.צ.גרינברג
אולם בי"ס נעמי שמר א.צ.גרינברג
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 27403.05.2018
 24.05.2018
18:30:00
18:30:00
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
מכבי שדות נגב
מכבי שדות נגב
3
3
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
מסמך רשמי
קט סל א-גלבוע - 55329.05.2018
 24.05.2018
16:30:00
 17:00:00
הפועל ג.מעיינות דדו
הפועל ג.מעיינות דדו
הפועל ג.מ הרי הגלבוע
הפועל ג.מ הרי הגלבוע
5
5
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
קט סל א-גלבוע - 55329.05.2018
 24.05.2018
16:30:00
 19:00:00
הפועל גלבוע חרוד
הפועל גלבוע חרוד
הפועל ג.מעיינות רמון
הפועל ג.מעיינות רמון
5
5
אולם עין חרוד
אולם עין חרוד
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 55508.05.2018
 22.05.2018
17:00:00
 17:30:00
הפועל ע"י אחוזת ברק
הפועל ע"י אחוזת ברק
הפועל ע.יזרעאל יפעת
הפועל ע.יזרעאל יפעת
16
16
אחוזת ברק
אחוזת ברק
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 55526.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
 18:30:00
הפועל ע.יזרעאל יפעת
הפועל ע.יזרעאל יפעת
הפועל טבעון מרנין
הפועל טבעון מרנין
17
17
אולם קיבוץ יפעת
אולם קיבוץ יפעת
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 55829.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
 18:15:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
בית"ר אחוזה בקהילה
בית"ר אחוזה בקהילה
7
7
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 55829.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
 18:30:00
מכבי קרית חיים עתודה
מכבי קרית חיים עתודה
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
7
7
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
קט סל א'-חיפה ב - 55925.05.2018
 18.05.2018
17:00:00
17:00:00
מכבי חיפה מרכז
מכבי חיפה מרכז
מכבי חיפה ביכורים
מכבי חיפה ביכורים
17
17
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל א'-חיפה ב - 55901.06.2018
 25.05.2018
17:00:00
 15:00:00
מכבי חיפה רעים
מכבי חיפה רעים
מכבי חיפה מרכז
מכבי חיפה מרכז
18
18
רחוב הביכורים 19 חיפה
רחוב הביכורים 19 חיפה
מסמך רשמי
קט סל א'-חדרה - 56029.05.2018
 28.05.2018
18:30:00
 18:00:00
מכבי זכרון נילי
מכבי זכרון נילי
מכבי קסריה
מכבי קסריה
5
5
אולם ביה"ס נילי דרך נילי זכרון יעקב
אולם ביה"ס נילי דרך נילי זכרון יעקב
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56222.05.2018
 23.05.2018
17:30:00
 18:30:00
הפועל פרדסיה
הפועל פרדסיה
הפועל עמק חפר/ קדם
הפועל עמק חפר/ קדם
17
17
אולם רח' רמב"ם מול בי"ס "תפוז" פרדסיה.
אולם רח' רמב"ם מול בי"ס "תפוז" פרדסיה.
מסמך רשמי
קט סל א'-רעננה - 56422.05.2018
 25.05.2018
15:00:00
15:00:00
הפועל כפר סבא שזיף
הפועל כפר סבא שזיף
מכבי רעננה עירוני
מכבי רעננה עירוני
17
17
אולם 80 ספיר 6 כפר סבא
אולם 80 ספיר 6 כפר סבא
מסמך רשמי
קט סל א'-רעננה - 56429.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
17:00:00
א.ס. רמת השרון דקל
א.ס. רמת השרון דקל
הפועל כפ"ס רימון
הפועל כפ"ס רימון
18
18
אולם אלון, רחוב השפלה 12, רמת השרון
אולם אלון, רחוב השפלה 12, רמת השרון
מסמך רשמי
קט סל א'-דן - 56729.05.2018
 24.05.2018
17:00:00
 19:00:00
מכבי בית דגן
מכבי בית דגן
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
18
18
מנחם בגין 21 בית דגן
מנחם בגין 21 בית דגן
מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 56825.05.2018
 26.05.2018
16:30:00
 18:30:00
מכבי ת"א אירוס
מכבי ת"א אירוס
מכבי רמת גן עירוני
מכבי רמת גן עירוני
17
17
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 56829.05.2018
 28.05.2018
18:00:00
 19:30:00
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
א.ס. רמת השרון אלון
א.ס. רמת השרון אלון
18
18
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 56829.05.2018
 27.05.2018
16:30:00
 18:30:00
מכבי ת"א נרקיס
מכבי ת"א נרקיס
הפועל ר"ג גבעתיים
הפועל ר"ג גבעתיים
18
18
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 56829.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
17:00:00
מכבי ראשל'צ גפן
מכבי ראשל'צ גפן
הפועל נ.ציונהבן צבי
הפועל נ.ציונהבן צבי
18
18
אולם "כרמים" רחוב שומרה 4 ראשון לציון
אולם "כרמים" רחוב שומרה 4 ראשון לציון
מסמך רשמי
קט סל א'-תל אביב ב - 56929.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
 18:30:00
הפועל תא צהלה
הפועל תא צהלה
מכבי ת"א חלמונית
מכבי ת"א חלמונית
18
18
אולם המשתלה, רח' סשה ארגוב 43 ת"א
אולם המשתלה, רח' סשה ארגוב 43 ת"א
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א - 57029.05.2018
29.05.2018
16:30:00
 17:00:00
הפועל נס ציונה חינוך
הפועל נס ציונה חינוך
הפועל אזור
הפועל אזור
18
18
אולם רח' אוסקר שינדלר2 נס ציונה
אולם רח' אוסקר שינדלר2 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א' מרכז ב - 57122.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
 18:00:00
מכבי רחובות כוכבים
מכבי רחובות כוכבים
הפועל גזר /נען
הפועל גזר /נען
17
17
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
אולם "אוסי וזוהר" סירני 51 רחובות
מסמך רשמי
קט סל א' מרכז ב - 57129.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
 18:30:00
מכבי שהם
מכבי שהם
הפועל נס ציונה וואלי
הפועל נס ציונה וואלי
18
18
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
קט סל א'- מודיעין - 57229.05.2018
 28.05.2018
17:00:00
 18:30:00
עצמה מודיעין כרמים
עצמה מודיעין כרמים
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
18
18
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
קט סל א-ירושלים ב - 57429.05.2018
 25.05.2018
17:00:00
 15:00:00
הפועל ירושלים/פ.זאב
הפועל ירושלים/פ.זאב
הפועל ירושלים גמנסיה
הפועל ירושלים גמנסיה
5
5
רח' סיירת דוכיפת פ זאב ירושלים
רח' סיירת דוכיפת פ זאב ירושלים
מסמך רשמי
קט סל א'-מטה יהודה - 57522.05.2018
 27.05.2018
17:30:00
17:30:00
הפועל מ"י עין כרם
הפועל מ"י עין כרם
הפועל הראל ירושלים
הפועל הראל ירושלים
4
4
נס הרים
נס הרים
מסמך רשמי
קט סל א'- אשדוד - 57722.05.2018
 23.05.2018
17:30:00
17:30:00
מכבי אשדוד היובל
מכבי אשדוד היובל
אליצור אשדוד
אליצור אשדוד
17
17
ביה"ס רתמים המלך חזקיה 22 אשדוד
ביה"ס רתמים המלך חזקיה 22 אשדוד
מסמך רשמי
קט סל א'- אשדוד - 57729.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
17:30:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד היובל
מכבי אשדוד היובל
18
18
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58015.05.2018
 24.05.2018
18:30:00
 18:00:00
אליצור הר חברון דביר
אליצור הר חברון דביר
הפועל עומר
הפועל עומר
3
3
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58029.05.2018
 23.05.2018
17:00:00
17:00:00
הפועל עומר
הפועל עומר
הפועל אילת
הפועל אילת
5
5
תיכון מקיף עומר פארק תעשיה עומר
תיכון מקיף עומר פארק תעשיה עומר
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58029.05.2018
 23.05.2018
18:30:00
 17:30:00
הפועל רמת הנגב
הפועל רמת הנגב
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
6
6
קיבוץ משאבי שדה
קיבוץ משאבי שדה
מסמך רשמי
קט סל ב'-צפון - 65101.06.2018
 24.05.2018
16:30:00
 19:30:00
הפועל גלבוע מולדת
הפועל גלבוע מולדת
הפועל גלבוע דדו
הפועל גלבוע דדו
20
20
מושב מולדת
מושב מולדת
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 65222.05.2018
 24.05.2018
18:30:00
 18:00:00
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל הושעיה
הפועל יזרעאל הושעיה
17
17
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 65222.05.2018
 23.05.2018
16:00:00
 17:30:00
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מרנין טבעון
הפועל מרנין טבעון
17
17
תיכון "עין השופט"
תיכון "עין השופט"
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 65229.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
 18:30:00
הפועל יזרעאל יפעת
הפועל יזרעאל יפעת
אליצור שלום קרית אתא
אליצור שלום קרית אתא
18
18
אולם קיבוץ יפעת
אולם קיבוץ יפעת
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 65229.05.2018
 28.05.2018
17:00:00
 18:00:00
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל גורן
18
18
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל ב-מפרץ - 65329.05.2018
 28.05.2018
17:00:00
17:00:00
מכבי קרית חיים איגלס
מכבי קרית חיים איגלס
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
6
6
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 65422.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
 17:45:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
מכבי עירוני מוצקין
מכבי עירוני מוצקין
17
17
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 65429.05.2018
 24.05.2018
17:30:00
17:30:00
מכבי עירוני מוצקין
מכבי עירוני מוצקין
בית"ר אחוזה מאייר
בית"ר אחוזה מאייר
18
18
אולם נווה גנים רח' בגין 26 קרית מוצקין
אולם נווה גנים רח' בגין 26 קרית מוצקין
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 65429.05.2018
 23.05.2018
17:30:00
17:30:00
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
הפועל ח.כרמל מירב
הפועל ח.כרמל מירב
18
18
מרכז קהילתי מיר"ב חוף הכרמל
מרכז קהילתי מיר"ב חוף הכרמל
מסמך רשמי
קט סל ב'- שומרון א - 65522.05.2018
 24.05.2018
16:30:00
16:30:00
מכבי פרדס חנה כרכור
מכבי פרדס חנה כרכור
מכבי זכרון יעקב אהוד
מכבי זכרון יעקב אהוד
17
17
בי"ס דמוקרטי החורש 37 פרדס חנה
בי"ס דמוקרטי החורש 37 פרדס חנה
מסמך רשמי
קט סל ב'- שומרון א - 65529.05.2018
29.05.2018
16:00:00
 18:30:00
הפועל מעגן זכרון
הפועל מעגן זכרון
הפועל ג.עדה בנימינה
הפועל ג.עדה בנימינה
18
18
קיבוץ מעגן מיכאל
קיבוץ מעגן מיכאל
מסמך רשמי
קט סל ב'- חדרה - 65622.05.2018
 25.05.2018
17:00:00
 16:00:00
ביתר כפר יונה
ביתר כפר יונה
הפועל חפר בורגתא
הפועל חפר בורגתא
4
4
אולם נחל פולג, חט"ב איש שלום כפר יונה.
אולם נחל פולג, חט"ב איש שלום כפר יונה.
מסמך רשמי
קט סל ב'-שרון - 65822.05.2018
 25.05.2018
16:30:00
16:30:00
מכבי צורן/קדימה
מכבי צורן/קדימה
הפועל כפר סבא ברקן
הפועל כפר סבא ברקן
17
17
חט"ב גוונים, רחוב הדקל קדימה
חט"ב גוונים, רחוב הדקל קדימה
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 66022.05.2018
 23.05.2018
17:00:00
 18:45:00
מכבי הוד השרון רימון
מכבי הוד השרון רימון
מכבי הוד השרון תאנה
מכבי הוד השרון תאנה
6
6
אולם הירוק רח' נחשון 6 הוד השרון
אולם הירוק רח' נחשון 6 הוד השרון
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 66029.05.2018
 25.05.2018
16:00:00
16:00:00
מכבי מתן
מכבי מתן
א.ס. רמת השרון תמר
א.ס. רמת השרון תמר
7
7
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 66029.05.2018
 25.05.2018
16:30:00
16:30:00
הפועל חוף השרון
הפועל חוף השרון
מכבי הוד השרון רימון
מכבי הוד השרון רימון
7
7
אולם מושב בני ציון
אולם מושב בני ציון
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 66029.05.2018
29.05.2018
18:30:00
 17:00:00
אליצור רעננה אריאל
אליצור רעננה אריאל
א.ס.רמה"ש כוכבים
א.ס.רמה"ש כוכבים
7
7
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 66115.05.2018
15.05.2018
17:00:00
 18:30:00
הפועל אריאל
הפועל אריאל
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
16
16
אולם מילקין אריאל
אולם מילקין אריאל
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 66122.05.2018
 25.05.2018
18:30:00
 14:00:00
הפועל פתח תקוה
הפועל פתח תקוה
הפועל חבל מודיעין
הפועל חבל מודיעין
17
17
אולם בי"ס עוזי חיטמן רח' גיסין פ"ת
אולם בי"ס עוזי חיטמן רח' גיסין פ"ת
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 66129.05.2018
 27.05.2018
18:00:00
18:00:00
הפועל חבל מודיעין
הפועל חבל מודיעין
מכבי פתח תקוה אמיר
מכבי פתח תקוה אמיר
18
18
אולם קיבוץ בארות יצחק
אולם קיבוץ בארות יצחק
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 66129.05.2018
 24.05.2018
18:30:00
18:30:00
אליצור פ"ת אהוד
אליצור פ"ת אהוד
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
18
18
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
מסמך רשמי
קט סל ב' פ"ת ב' - 66222.05.2018
 23.05.2018
18:00:00
18:00:00
עלה אור יהודה חצב
עלה אור יהודה חצב
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
17
17
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
אולם ביה"ס גאון רח' הגולן 9 אור יהודה
מסמך רשמי
קט סל ב' פ"ת ב' - 66229.05.2018
 28.05.2018
18:30:00
 19:00:00
מכבי שהם חן
מכבי שהם חן
עלה אור יהודה חצב
עלה אור יהודה חצב
18
18
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
קט סל ב' פ"ת ב' - 66229.05.2018
29.05.2018
16:30:00
16:30:00
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ראש העין צחי
עירוני ראש העין צחי
18
18
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
  אולם יעקב כהן רח' רפאל איתן 16 ק.אונו
מסמך רשמי
קט סל ב' פ"ת ב' - 66229.05.2018
 24.05.2018
17:00:00
 19:30:00
א.ס.נוה מונסון
א.ס.נוה מונסון
מכבי עצמאות פתח תקוה
מכבי עצמאות פתח תקוה
18
18
רח' שוהם 1 נווה מונוסון
רח' שוהם 1 נווה מונוסון
מסמך רשמי
קט סל ב' פ"ת ב' - 66229.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
17:30:00
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
מכבי פ"ת קפלן
מכבי פ"ת קפלן
18
18
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
מסמך רשמי
קט סל ב'-דן - 66322.05.2018
 23.05.2018
18:30:00
 17:30:00
מכבי תל אביב הדס
מכבי תל אביב הדס
מכבי בני רמת גן
מכבי בני רמת גן
17
17
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל ב'-דן - 66329.05.2018
 24.05.2018
17:00:00
 18:30:00
מכבי תל אביב מורן
מכבי תל אביב מורן
א.ס. סביון
א.ס. סביון
18
18
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל ב'-ת''א - 66429.05.2018
 27.05.2018
18:00:00
18:00:00
מכבי ראשל"צ יסמין
מכבי ראשל"צ יסמין
הפועל ת"א צהלה
הפועל ת"א צהלה
18
18
אולם ביה"ס יגאל אלון רח' יגאל אלון ראשל"צ
אולם ביה"ס יגאל אלון רח' יגאל אלון ראשל"צ
מסמך רשמי
קט סל ב'-ת''א - 66429.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
 19:00:00
הפועל נ.ציונה שדות
הפועל נ.ציונה שדות
מכבי תל אביב צהלה
מכבי תל אביב צהלה
18
18
הזמיר 33 נס ציונה
הזמיר 33 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל ב'-ת''א - 66429.05.2018
 25.05.2018
17:00:00
 16:00:00
הפועל חולון רימון
הפועל חולון רימון
הפועל ר"ג גבעתיים
הפועל ר"ג גבעתיים
18
18
אחד במאי 38 חולון
אחד במאי 38 חולון
מסמך רשמי
קט סל ב'-מרכז - 66529.05.2018
 28.05.2018
18:00:00
18:00:00
הפועל גבעתיים ר"ג
הפועל גבעתיים ר"ג
אליצור ראשון לציון
אליצור ראשון לציון
18
18
אורט טכניקום רחוב שדה בוקר גבעתיים
אורט טכניקום רחוב שדה בוקר גבעתיים
מסמך רשמי
קט סל ב'-מרכז - 66529.05.2018
 30.05.2018
11:00:00
 17:00:00
עירוני ק.אונו דור
עירוני ק.אונו דור
מכבי רמת גן עירוני
מכבי רמת גן עירוני
18
18
אולם רימונים רח' בר יהודה 5 קרית אונו
אולם רימונים רח' בר יהודה 5 קרית אונו
מסמך רשמי
קט סל ב'-שפלה - 66629.05.2018
 27.05.2018
17:30:00
 19:00:00
הפועל נס ציונה מושבה
הפועל נס ציונה מושבה
הפועל קריית עקרון
הפועל קריית עקרון
18
18
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל ב'-שפלה - 66629.05.2018
29.05.2018
17:00:00
 18:30:00
מכבי עירוני רחובות
מכבי עירוני רחובות
מכבי סחלב ראשל"צ
מכבי סחלב ראשל"צ
18
18
אולם שז"ר רח' בינארי רחובות
אולם שז"ר רח' בינארי רחובות
מסמך רשמי
קט סל ב שורק - 66722.05.2018
 24.05.2018
18:00:00
 18:30:00
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
אליצור רחובות יהד
אליצור רחובות יהד
17
17
אולם ביה"ס בית אור קדרון
אולם ביה"ס בית אור קדרון
מסמך רשמי
קט סל ב'- מודיעין - 66829.05.2018
 28.05.2018
18:30:00
 17:00:00
עצמה מודיעין כרמים
עצמה מודיעין כרמים
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
18
18
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
מסמך רשמי
קט סל ב'-ירושלים - 66922.05.2018
22.05.2018
18:30:00
 17:00:00
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
הפועל פ.זאב ירושלים
הפועל פ.זאב ירושלים
4
4
אולם מתנ"ס אפרת אפרת
אולם מתנ"ס אפרת אפרת
מסמך רשמי
קט סל ב'-ירושלים - 66929.05.2018
29.05.2018
17:30:00
 18:30:00
הפועל פ.זאב ירושלים
הפועל פ.זאב ירושלים
הפועל ירושלים בקעה
הפועל ירושלים בקעה
5
5
רח' סיירת דוכיפת פ זאב ירושלים
רח' סיירת דוכיפת פ זאב ירושלים
מסמך רשמי
קט סל ב'- מטה יהודה - 67029.05.2018
 28.05.2018
17:30:00
 16:30:00
הפועל ירושלים הר אדר
הפועל ירושלים הר אדר
הפועל עין הרים יהודה
הפועל עין הרים יהודה
5
5
הר אדר ירושלים
הר אדר ירושלים
מסמך רשמי
קט סל ב'- מטה יהודה - 67022.05.2018
 24.05.2018
17:30:00
17:30:00
הפועל מטה יהודה
הפועל מטה יהודה
הפועל ירושלים/מ.ציון
הפועל ירושלים/מ.ציון
5
5
נס הרים
נס הרים
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 67322.05.2018
 23.05.2018
17:00:00
 17:30:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל מיתר
הפועל מיתר
17
17
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מקיף ג' מבצע יואב 4 באר שבע
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 67329.05.2018
 28.05.2018
17:00:00
17:00:00
הפועל מיתר
הפועל מיתר
הפועל עומר
הפועל עומר
18
18
שד' המייסדים מיתר
שד' המייסדים מיתר
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 67329.05.2018
 28.05.2018
18:30:00
18:30:00
הפועל עומר עומרים
הפועל עומר עומרים
הפועל רמת נגב
הפועל רמת נגב
18
18
מרכז פיס קהילתי רח' הדר 1 עומר
מרכז פיס קהילתי רח' הדר 1 עומר
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 80227.05.2018
 25.05.2018
17:00:00
 13:30:00
הפועל ג.מ בית השיטה
הפועל ג.מ בית השיטה
הפועל גלבוע חרוד
הפועל גלבוע חרוד
7
7
אולם קיבוץ מסילות
אולם קיבוץ מסילות
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א א' - 80727.05.2018
 26.05.2018
10:00:00
10:00:00
מכבי הוד השרון רקפת
מכבי הוד השרון רקפת
א.ס עתיד רמת השרון
א.ס עתיד רמת השרון
10
10
ממלכתי-הנריטה סאלד 2
ממלכתי-הנריטה סאלד 2
מסמך רשמי
ארצית נשים גמרסל - 85124.05.2018
24.05.2018
20:00:00
 20:30:00
אליצור נתניה
אליצור נתניה
הפועל נהריה
הפועל נהריה
5
5
ביה"ס בר אילן רח' יוספטל נתניה
ביה"ס בר אילן רח' יוספטל נתניה
מסמך רשמי
נערות א לאומית עליון - 85227.05.2018
 29.05.2018
19:00:00
 17:00:00
הפועל ראשל"צ עירוני
הפועל ראשל"צ עירוני
מכבי רעננה
מכבי רעננה
7
7
אולם ביה"ס דורות רח' דרובין 37 ראשל"צ
אולם ביה"ס דורות רח' דרובין 37 ראשל"צ
מסמך רשמי
נוער על - גמרסל - 85621.05.2018
 22.05.2018
20:30:00
20:30:00
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
23
23
אולם תיכונט שושנה פרסיץ 3 ת"א
אולם תיכונט שושנה פרסיץ 3 ת"א
מסמך רשמי
נוער על - גמרסל - 85624.05.2018
 25.05.2018
14:00:00
 16:00:00
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
24
24
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נוער על - גמרסל - 85627.05.2018
27.05.2018
20:30:00
 17:00:00
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
25
25
אולם תיכונט שושנה פרסיץ 3 ת"א
אולם תיכונט שושנה פרסיץ 3 ת"א
מסמך רשמי
נוער על - גמרסל - 85630.05.2018
30.05.2018
18:00:00
 17:00:00
מכבי תל אביב טדי
מכבי תל אביב טדי
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
26
26
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נערים א גמר סל - 85916.05.2018
16.05.2018
18:30:00
 17:00:00
מכבי יהושע ת"א
מכבי יהושע ת"א
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
30
30
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נערים א גמר סל - 85924.05.2018
 23.05.2018
20:30:00
20:30:00
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
מכבי יאיר ראשל"צ
מכבי יאיר ראשל"צ
31
31
אולם תיכונט שושנה פרסיץ 3 ת"א
אולם תיכונט שושנה פרסיץ 3 ת"א
מסמך רשמי
גמר סל תחתון נערים א - 86423.05.2018
23.05.2018
19:30:00
 21:00:00
עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים
אליצור נתניה עירוני
אליצור נתניה עירוני
1
1
בי"ס יסודי "קשת" כפר ורדים
בי"ס יסודי "קשת" כפר ורדים
מסמך רשמי
גמר סל תחתון נערים א - 86427.05.2018
 26.05.2018
19:30:00
 20:30:00
מכבי יאיר רחובות
מכבי יאיר רחובות
עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים
2
2
בי"ס אמית רח' הלחי רחובות
בי"ס אמית רח' הלחי רחובות
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91419.05.2018
 01.06.2018
14:30:00
14:30:00
הפועל ע.יזרעאל שמשית
הפועל ע.יזרעאל שמשית
הפועל יזרעאל אלה
הפועל יזרעאל אלה
0
0
שמשית
שמשית
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91419.05.2018
 25.05.2018
17:30:00
 14:30:00
הפועל ע"י אלוני אבא
הפועל ע"י אלוני אבא
הפועל ע.יזרעאל יפעת
הפועל ע.יזרעאל יפעת
0
0
אולם אלוני אבא
אולם אלוני אבא
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91422.05.2017
 23.05.2018
10:30:00
 17:00:00
הפועל טבעון מרנין
הפועל טבעון מרנין
הפועל מגידו
הפועל מגידו
0
0
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91415.05.2018
 28.05.2018
17:00:00
 17:30:00
מכבי גדרה
מכבי גדרה
הפועל גדרות
הפועל גדרות
0
0
אולם כצנלסון 21 גדרה
אולם כצנלסון 21 גדרה
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91401.05.2018
 29.05.2018
19:30:00
 17:30:00
הפועל עמק חפר/בת חפר
הפועל עמק חפר/בת חפר
ביתר כפר יונה
ביתר כפר יונה
0
0
אולם מרכז קהילתי בת חפר
אולם מרכז קהילתי בת חפר
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91415.05.2018
 27.05.2018
17:00:00
 18:00:00
הפועל גזר/חשמונאי
הפועל גזר/חשמונאי
מכבי שהם ניצנים
מכבי שהם ניצנים
0
0
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91415.05.2018
 25.05.2018
17:30:00
 14:00:00
הפועל ע.חפר ג.חיים
הפועל ע.חפר ג.חיים
מכבי אלפי מנשה
מכבי אלפי מנשה
0
0
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
מסמך רשמי
ידידות קטסל א בנים - 91401.05.2018
 29.05.2018
17:00:00
17:00:00
מכבי אלפי מנשה
מכבי אלפי מנשה
הפועל ע.חפר ג.חיים
הפועל ע.חפר ג.חיים
0
0
כרכום 3 אלפי מנשה
כרכום 3 אלפי מנשה
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91527.05.2018
 23.05.2018
17:00:00
17:00:00
אליצור חולון
אליצור חולון
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
0
0
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91513.05.2018
 23.05.2018
18:30:00
18:30:00
הפועל בנימינה ג.עדה
הפועל בנימינה ג.עדה
הפועל בית יצחק חפר
הפועל בית יצחק חפר
0
0
אולם העצמאות 32 בנימינה
אולם העצמאות 32 בנימינה
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91513.05.2018
 23.05.2018
18:30:00
 17:30:00
מכבי תל מונד/צורן
מכבי תל מונד/צורן
מכבי חדרה
מכבי חדרה
0
0
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91512.05.2018
 29.05.2018
10:30:00
 19:00:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
0
0
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91520.05.2018
 17.05.2018
18:00:00
18:00:00
א.ס סביון צעירות
א.ס סביון צעירות
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
0
0
אולם גן השיקמים 2 סביון
אולם גן השיקמים 2 סביון
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91520.05.2018
 17.05.2018
17:30:00
17:30:00
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
אליצור חולון
אליצור חולון
0
0
בי"ס מירון רח' שלומציון 65 ת"א
בי"ס מירון רח' שלומציון 65 ת"א
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91512.05.2018
 27.05.2018
17:30:00
 18:00:00
בית"ר כפר יונה
בית"ר כפר יונה
מכבי פרדס חנה
מכבי פרדס חנה
0
0
אולם נחל פולג ליד חט"ב איש שלום כפר יונה
אולם נחל פולג ליד חט"ב איש שלום כפר יונה
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91506.05.2018
 27.05.2018
18:00:00
 18:30:00
אליצור עירוני נתניה
אליצור עירוני נתניה
הפועל מנשה
הפועל מנשה
0
0
אולם ביה"ס תשרי -רח' תשרי 10 נתניה
אולם ביה"ס תשרי -רח' תשרי 10 נתניה
מסמך רשמי
ידידות קטסל בנות - 91506.05.2018
 24.05.2018
18:00:00
18:00:00
הפועל פרדסיה
הפועל פרדסיה
הפועל זכרון/ מעגן
הפועל זכרון/ מעגן
0
0
רח' רמב"ם מול בי"ס תפוז פרדסיה
רח' רמב"ם מול בי"ס תפוז פרדסיה
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 91624.04.2018
 30.05.2018
17:00:00
 16:45:00
מכבי פתח תקוה אמיר
מכבי פתח תקוה אמיר
מכבי פתח תקוה
מכבי פתח תקוה
0
0
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
מסמך רשמי
ידידות קטסל ב בנים - 91624.04.2018
 04.05.2018
17:00:00
 13:30:00
עירוני ראש עין שי
עירוני ראש עין שי
הפועל חבל מודיעין
הפועל חבל מודיעין
0
0
אולם רבין,בגין 67 ראש העין
אולם רבין,בגין 67 ראש העין
מסמך רשמי
ידידות ילדים - 91717.05.2018
 23.05.2018
17:30:00
 18:00:00
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר צפון
הפועל ברנר
הפועל ברנר
0
0
אולם ביה"ס בית אור קדרון
אולם ביה"ס בית אור קדרון
מסמך רשמי
ידידות ילדים - 91717.05.2018
 24.05.2018
18:30:00
18:30:00
הפועל ירושלים צ.הדסה
הפועל ירושלים צ.הדסה
מכבי מ.אדומים השלום
מכבי מ.אדומים השלום
0
0
צור הדסה
צור הדסה
מסמך רשמי
ידידות ילדים - 91717.05.2018
 24.05.2018
17:30:00
17:30:00
הפועל הר אדר י-ם
הפועל הר אדר י-ם
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
0
0
הר אדר ירושלים
הר אדר ירושלים
מסמך רשמי
ידידות ילדים - 91726.05.2018
 24.05.2018
18:30:00
18:30:00
הפועל זבולון נופית
הפועל זבולון נופית
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
0
0
אולם נופית
אולם נופית
מסמך רשמי
ידידות ילדים - 91724.05.2018
 23.05.2018
18:30:00
18:30:00
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
מכבי שדרות
מכבי שדרות
0
0
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
מסמך רשמי
ידידות ילדות - 91809.05.2018
 23.05.2018
17:00:00
 17:45:00
בית"ר כפר יונה
בית"ר כפר יונה
מכבי רעננה הדס
מכבי רעננה הדס
0
0
אולם איש שלום רח' נחל פולג כפר יונה
אולם איש שלום רח' נחל פולג כפר יונה
מסמך רשמי