שינויים לפי ליגה ומשחק
שינויים אחרונים למשחקים שטרם שוחקו
ליגהתאריךשעהקבוצת ביתקבוצת חוץמחזורכתובת
ליגת על - 108.10.2017
 27.10.2017
19:30:00
 14:30:00
מכבי חיפה הנטר
מכבי חיפה הנטר
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
1
1
היכל הספורט רוממה חיפה
היכל הספורט רוממה חיפה
מסמך רשמי
ליגת על - 115.10.2017
 18.10.2017
19:30:00
19:30:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
מכבי חיפה הנטר
מכבי חיפה הנטר
2
2
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מסמך רשמי
ליגת על - 123.10.2017
 21.10.2017
19:30:00
 18:45:00
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
3
3
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
ליגת על - 123.10.2017
23.10.2017
19:30:00
 20:10:00
מכבי חיפה הנטר
מכבי חיפה הנטר
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
3
3
היכל הספורט רוממה חיפה
היכל הספורט רוממה חיפה
מסמך רשמי
ליגת על - 123.10.2017
23.10.2017
19:30:00
 19:45:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל נהריה
הפועל נהריה
3
3
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
ליגת על - 123.10.2017
 22.10.2017
21:00:00
 20:00:00
בני הרצליה
בני הרצליה
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
3
3
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
מסמך רשמי
ליגת על - 123.10.2017
 21.10.2017
19:30:00
 20:40:00
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
הפועל ירושלים
הפועל ירושלים
3
3
אולם דרייב אין רח אייזיק רמבה 27 ת"א
אולם דרייב אין רח אייזיק רמבה 27 ת"א
מסמך רשמי
ליגת על - 123.10.2017
23.10.2017
20:00:00
 21:00:00
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
3
3
גולדה מאיר 21 ראשון לציון
גולדה מאיר 21 ראשון לציון
מסמך רשמי
ליגת על - 129.10.2017
 28.10.2017
18:45:00
 20:30:00
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
4
4
שדרות ירושלים 210 חולון
שדרות ירושלים 210 חולון
מסמך רשמי
ליגת על - 129.10.2017
 30.10.2017
20:00:00
 21:00:00
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
מכבי חיפה הנטר
מכבי חיפה הנטר
4
4
היכל מנורה מבטחים יגאל אלון 51 תל אביב
היכל מנורה מבטחים יגאל אלון 51 תל אביב
מסמך רשמי
ליגת על - 129.10.2017
29.10.2017
20:35:00
 20:40:00
הפועל נהריה
הפועל נהריה
בני הרצליה
בני הרצליה
4
4
היכל הספורט עין שרה נהריה
היכל הספורט עין שרה נהריה
מסמך רשמי
ליגת על - 129.10.2017
29.10.2017
21:00:00
 20:50:00
הפועל ירושלים
הפועל ירושלים
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
4
4
היכל הספורט ירושלים רחוב בנבנישתי
היכל הספורט ירושלים רחוב בנבנישתי
מסמך רשמי
ליגת על - 129.10.2017
 30.10.2017
19:30:00
 20:45:00
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
4
4
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
מסמך רשמי
ליגת על - 129.10.2017
29.10.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
הפועל אילת
הפועל אילת
4
4
אולם דרייב אין רח אייזיק רמבה 27 ת"א
אולם דרייב אין רח אייזיק רמבה 27 ת"א
מסמך רשמי
ליגת על - 105.11.2017
 06.11.2017
19:30:00
 20:00:00
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
הפועל נהריה
הפועל נהריה
5
5
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
ליגת על - 105.11.2017
 04.11.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי חיפה הנטר
מכבי חיפה הנטר
הפועל חולון יונט
הפועל חולון יונט
5
5
היכל הספורט רוממה חיפה
היכל הספורט רוממה חיפה
מסמך רשמי
ליגת על - 105.11.2017
05.11.2017
20:00:00
 21:05:00
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
5
5
גולדה מאיר 21 ראשון לציון
גולדה מאיר 21 ראשון לציון
מסמך רשמי
ליגת על - 105.11.2017
05.11.2017
19:30:00
 20:10:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
5
5
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מקיף ז' רובע סיטי העצמאות 62 אשדוד
מסמך רשמי
ליגת על - 105.11.2017
05.11.2017
19:30:00
 19:05:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל ירושלים
הפועל ירושלים
5
5
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
ליגת על - 105.11.2017
 04.11.2017
19:30:00
 18:30:00
בני הרצליה
בני הרצליה
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
5
5
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
אולם היובל רש"י 24 הרצליה
מסמך רשמי
לאומית - 224.10.2017
 25.10.2017
19:30:00
 18:40:00
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
2
2
אולם רח' האצ"ל 4 באר שבע
אולם רח' האצ"ל 4 באר שבע
מסמך רשמי
לאומית - 224.10.2017
 22.10.2017
19:30:00
19:30:00
מכבי רעננה איצקוביץ
מכבי רעננה איצקוביץ
הפועל עפולה
הפועל עפולה
2
2
היכל מטרווסט רח הפלמ"ח 4 רעננה
היכל מטרווסט רח הפלמ"ח 4 רעננה
מסמך רשמי
לאומית - 207.11.2017
 05.11.2017
19:30:00
19:30:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
4
4
אולם קציר רח' מיכאל כהן 2 רחובות
אולם קציר רח' מיכאל כהן 2 רחובות
מסמך רשמי
לאומית - 228.11.2017
 26.11.2017
19:30:00
19:30:00
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
הפועל חיפה פרשקובסקי
הפועל חיפה פרשקובסקי
7
7
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
מסמך רשמי
ארצית -דרום - 422.10.2017
22.10.2017
19:30:00
 19:00:00
הפועל גזר/נען
הפועל גזר/נען
מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
2
2
אולם קיבוץ נען
אולם קיבוץ נען
מסמך רשמי
א-מרכז - 717.10.2017
 22.10.2017
19:30:00
 21:00:00
הפועל נען/גזר
הפועל נען/גזר
אליצור פ"ת/גבעתיים
אליצור פ"ת/גבעתיים
1
1
אולם קיבוץ נען
אולם קיבוץ נען
מסמך רשמי
א' - דרום - 817.10.2017
 27.10.2017
14:00:00
14:00:00
הפועל אילת זהר
הפועל אילת זהר
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
1
1
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
א' - דרום - 824.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 21:00:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
2
2
בי"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26
בי"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26
מסמך רשמי
ב' - צפון - 925.10.2017
25.10.2017
20:30:00
 20:00:00
הפועל עראבה
הפועל עראבה
הפועל גליל גולן
הפועל גליל גולן
2
2
חט"ב אלבוכארי עראבה
חט"ב אלבוכארי עראבה
מסמך רשמי
ב-שומרון - 1218.10.2017
 22.10.2017
21:00:00
21:00:00
מכבי חדרה/ב.אליעזר
מכבי חדרה/ב.אליעזר
הפועל בינימינה/ג.עדה
הפועל בינימינה/ג.עדה
1
1
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
מסמך רשמי
ב-פתח תקוה - 1418.10.2017
 23.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור ג. שמואל/עופר
אליצור ג. שמואל/עופר
מכבי אורנית
מכבי אורנית
1
1
אולם בגין עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל
אולם בגין עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל
מסמך רשמי
ב-תל אביב - 1518.10.2017
 22.10.2017
21:00:00
21:00:00
מ.ס. יהלום ר"ג
מ.ס. יהלום ר"ג
אליצור חולון
אליצור חולון
1
1
אולם ערמונים הכבאים 25 רמת גן
אולם ערמונים הכבאים 25 רמת גן
מסמך רשמי
ב-תל אביב - 1518.10.2017
 22.10.2017
20:30:00
 21:00:00
מכבי תל-כביר צבי
מכבי תל-כביר צבי
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
1
1
זלמן שזר 37 תל אביב
זלמן שזר 37 תל אביב
מסמך רשמי
ב-תל אביב - 1518.10.2017
 23.10.2017
20:00:00
20:00:00
ע.ל.ה אור יהודה
ע.ל.ה אור יהודה
הפועל אזור
הפועל אזור
1
1
מפעל הפיס החצב 9 אור יהודה
מפעל הפיס החצב 9 אור יהודה
מסמך רשמי
ב' - דן - 1618.10.2017
 23.10.2017
20:00:00
20:00:00
אליצור בת ים
אליצור בת ים
הפועל באר יעקב
הפועל באר יעקב
1
1
קרן היסוד 12 בת ים
קרן היסוד 12 בת ים
מסמך רשמי
ב' - מרכז - 1718.10.2017
 22.10.2017
21:00:00
21:00:00
אליצור יוחנן יבנה
אליצור יוחנן יבנה
מכבי גדרה נחום
מכבי גדרה נחום
1
1
רחוב שבזי 7 יבנה
רחוב שבזי 7 יבנה
מסמך רשמי
ב' - דרום - 1918.10.2017
 22.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור אשדוד חדשים
אליצור אשדוד חדשים
אליצור נחל שורק
אליצור נחל שורק
1
1
רח' ראש פינה איזור ט' אשדוד
רח' ראש פינה איזור ט' אשדוד
מסמך רשמי
ב' - דרום - 1918.10.2017
 22.10.2017
20:30:00
 20:00:00
הפועל גדרות
הפועל גדרות
אליצור אשדוד
אליצור אשדוד
1
1
אולם ביה"ס גדרות רח' האורן עשרת
אולם ביה"ס גדרות רח' האורן עשרת
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2018.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 21:00:00
הפועל אשכול
הפועל אשכול
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
1
1
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
אולם כלנית ליד ביס תיכון נופי הבשור מ.א אשכול
מסמך רשמי
ב' - נגב - 2018.10.2017
 22.10.2017
20:30:00
 21:00:00
הפועל עומר
הפועל עומר
הפועל אופקים
הפועל אופקים
1
1
מרכז פיס קהילתי רח' הדר 1 עומר
מרכז פיס קהילתי רח' הדר 1 עומר
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5324.10.2017
 28.10.2017
19:00:00
 20:00:00
אקדמיית וינגייט
אקדמיית וינגייט
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
2
2
מגרש וינגייט מכון וינגייט אולם הי"א
מגרש וינגייט מכון וינגייט אולם הי"א
מסמך רשמי
לאומית נשים - 5307.11.2017
 04.11.2017
18:30:00
 19:00:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
4
4
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא, קיבוץ דפנה
מסמך רשמי
ארצית נשים צפון - 5419.10.2017
 20.10.2017
20:30:00
 19:00:00
הפועל עראבה
הפועל עראבה
מכבי נצרת
מכבי נצרת
1
1
אולם ספורט ליד מקיף אלבוכארי עראבה
אולם ספורט ליד מקיף אלבוכארי עראבה
מסמך רשמי
ארצית -נשים מרכז - 5619.10.2017
 24.10.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל ראשל"צ עתיד
הפועל ראשל"צ עתיד
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
1
1
מקיף ה ההרדוף 5 ראשון לציון
מקיף ה ההרדוף 5 ראשון לציון
מסמך רשמי
ארצית -נשים מרכז - 5619.10.2017
 23.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור חולון /שרת
אליצור חולון /שרת
בני יהודה/כ.באהבה
בני יהודה/כ.באהבה
1
1
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
ארצית -נשים מרכז - 5619.10.2017
 23.10.2017
21:00:00
 20:30:00
אליצור ת"א/ב.ב יפו
אליצור ת"א/ב.ב יפו
מכבי תל כביר אס"ח
מכבי תל כביר אס"ח
1
1
אולם מתנ"ס ערבי יהודי רח' קדם 109 ת"א יפו
אולם מתנ"ס ערבי יהודי רח' קדם 109 ת"א יפו
מסמך רשמי
ארצית -נשים מרכז - 5619.10.2017
 23.10.2017
20:30:00
20:30:00
בני יהודה תא/בית דני
בני יהודה תא/בית דני
בני יהודה ת"א עזר
בני יהודה ת"א עזר
1
1
סימטת כביר 4 שכונת התקווה ת"א
סימטת כביר 4 שכונת התקווה ת"א
מסמך רשמי
ארצית -נשים מרכז - 5626.10.2017
 29.10.2017
21:00:00
 20:30:00
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
אליצור חולון /שרת
אליצור חולון /שרת
2
2
אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
ארצית נשים דרום - 5719.10.2017
 23.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור יבנה
אליצור יבנה
הפועל נצר סירני
הפועל נצר סירני
1
1
רחוב שבזי 7 יבנה
רחוב שבזי 7 יבנה
מסמך רשמי
ארצית נשים דרום - 5719.10.2017
 23.10.2017
20:30:00
20:30:00
עצמה מודיעין
עצמה מודיעין
אליצור אשדוד
אליצור אשדוד
1
1
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודיעין
מסמך רשמי
ארצית נשים דרום - 5719.10.2017
19.10.2017
19:00:00
 21:00:00
אסא ירושלים/פ.זאב
אסא ירושלים/פ.זאב
מכבי גדרה
מכבי גדרה
1
1
רח' סיירת דוכיפת פ זאב ירושלים
רח' סיירת דוכיפת פ זאב ירושלים
מסמך רשמי
א' נשים שרון - 5919.10.2017
 המשחק בוטל
20:30:00
 המשחק בוטל
הפועל א.ס. פתח תקוההפועל פתח תקוה שירי1אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוהמסמך רשמי
א' נשים שרון - 5919.10.2017
19.10.2017
20:30:00
 19:00:00
הפועל טייבה אלתחדי
הפועל טייבה אלתחדי
מכבי רעננה הס
מכבי רעננה הס
1
1
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
מסמך רשמי
א' נשים שרון - 5902.11.2017
02.11.2017
20:30:00
 19:00:00
הפועל טייבה אלתחדי
הפועל טייבה אלתחדי
הפועל פתח תקוה שירי
הפועל פתח תקוה שירי
3
3
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
מסמך רשמי
א' נשים מרכז - 6019.10.2017
 24.10.2017
20:30:00
 20:45:00
אליצור ג.ש/בר אילן
אליצור ג.ש/בר אילן
מכבי תל כביר מייק
מכבי תל כביר מייק
1
1
אולם מורשת מנחם בגין, עוזי חיטמן 1 ג"ש
אולם מורשת מנחם בגין, עוזי חיטמן 1 ג"ש
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 6119.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל גזר
הפועל גזר
עוצמה מודיעין פרחים
עוצמה מודיעין פרחים
1
1
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 6119.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 21:00:00
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
אס"א הפסגה ירושלים
אס"א הפסגה ירושלים
1
1
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
מסמך רשמי
א' נשים דרום - 6119.10.2017
 22.10.2017
21:00:00
21:00:00
מכבי גדרה הבילויים
מכבי גדרה הבילויים
הפועל ברנר
הפועל ברנר
1
1
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
אולם ספורט רח' כצנלסון גדרה
מסמך רשמי
נוער על צפון - 10123.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 14:00:00
הפועל עמק חפר
הפועל עמק חפר
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
2
2
בית ספר רופין
בית ספר רופין
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 10430.10.2017
 26.10.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
עירוני ק. אונו יורם
עירוני ק. אונו יורם
3
3
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נוער לאומית דרום - 10406.11.2017
 09.11.2017
20:30:00
 17:00:00
עצמה מודיעין
עצמה מודיעין
הפועל אילת טום
הפועל אילת טום
4
4
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 10516.10.2017
 19.10.2017
19:00:00
 20:00:00
מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית מוצקין
עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים
1
1
אולם אבישי רח' יגאל אלון 4קרית מוצקין.
אולם אבישי רח' יגאל אלון 4קרית מוצקין.
מסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 10516.10.2017
 המשחק בוטל
19:00:00
 המשחק בוטל
הפועל גלבוע דדוהפועל תרשיחא1אולם דדו מושב ברקמסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 10523.10.2017
 25.10.2017
19:00:00
 18:00:00
הפועל צפת גליל
הפועל צפת גליל
הפועל מ.א.גליל קריה
הפועל מ.א.גליל קריה
2
2
אולם הפיס ז'בוטינסקי 1 צפת
אולם הפיס ז'בוטינסקי 1 צפת
מסמך רשמי
נוער ארצית צפון - 10506.11.2017
 07.11.2017
20:30:00
 19:00:00
הפועל מ.א.גליל קריה
הפועל מ.א.גליל קריה
הפועל מרנין טבעון
הפועל מרנין טבעון
4
4
היכל הספורט כפר בלום
היכל הספורט כפר בלום
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10616.10.2017
 16.11.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל חיפה צביקה
הפועל חיפה צביקה
הפועל עמק חפר בת חפר
הפועל עמק חפר בת חפר
1
1
בית ספר ליאובק דרך צרפת 90 חיפה
בית ספר ליאובק דרך צרפת 90 חיפה
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10616.10.2017
 26.10.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי קיסריה
מכבי קיסריה
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
1
1
אולם פייס קיסריה(צמוד לביה"ס)
אולם פייס קיסריה(צמוד לביה"ס)
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10616.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 19:00:00
הפועל כפר סבא גפן
הפועל כפר סבא גפן
הפועל כפר -סבא אורן
הפועל כפר -סבא אורן
1
1
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10606.11.2017
 11.11.2017
19:30:00
 20:30:00
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
א.ס. רמת השרון שחר
א.ס. רמת השרון שחר
4
4
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
מסמך רשמי
נוער ארצית שרון - 10620.11.2017
 18.11.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל ג'ת
הפועל ג'ת
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
5
5
אולם ספורט חט"ב אלבירוני ג'ת
אולם ספורט חט"ב אלבירוני ג'ת
מסמך רשמי
נוער ארצית מרכז - 10716.10.2017
 26.10.2017
19:00:00
 20:30:00
אליצור רמת גן
אליצור רמת גן
אליצור פ"ת שמואל
אליצור פ"ת שמואל
1
1
אולם בגין עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל
אולם בגין עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל
מסמך רשמי
נוער ארצית מרכז - 10723.10.2017
23.10.2017
20:00:00
 19:00:00
אליצור פ"ת שמואל
אליצור פ"ת שמואל
הפועל ת"א אוסישקין
הפועל ת"א אוסישקין
2
2
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
מסמך רשמי
נוער ארצית מרכז - 10720.11.2017
 18.11.2017
20:30:00
20:30:00
עירוני ר"ג קליגר
 מכבי ר"ג קליגר עירונ
מכבי פ"ת ארקדי
מכבי פ"ת ארקדי
5
5
אולם שלום בן אליעזר 15 רמת גן
אולם שלום בן אליעזר 15 רמת גן
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10816.10.2017
 20.10.2017
20:30:00
 14:00:00
מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
ביתר אשדוד משה
ביתר אשדוד משה
1
1
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10816.10.2017
 18.10.2017
20:30:00
 18:45:00
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
1
1
דרך השלום 33 אבו גוש
דרך השלום 33 אבו גוש
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10816.10.2017
 24.10.2017
18:30:00
 20:30:00
אס"א זיו ירושלים
אס"א זיו ירושלים
אליצור בית שמש
אליצור בית שמש
1
1
מרכז קהילתי ע"ש זיו ומרקס שדרות הרצל 137
מרכז קהילתי ע"ש זיו ומרקס שדרות הרצל 137
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10823.10.2017
 28.10.2017
20:00:00
 20:30:00
אליצור בית שמש
אליצור בית שמש
מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
2
2
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10823.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
20:30:00
ביתר אשדוד משה
ביתר אשדוד משה
מכבי ת"א/מכבים
מכבי ת"א/מכבים
2
2
אולם ביה"ס מקיף ג' אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ג' אשדוד
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10830.10.2017
 02.11.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי ת"א/מכבים
מכבי ת"א/מכבים
אליצור בית שמש
אליצור בית שמש
3
3
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
אולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
מסמך רשמי
נוער ארצית דרום - 10806.11.2017
 13.11.2017
20:30:00
20:30:00
ביתר אשדוד משה
ביתר אשדוד משה
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
4
4
אולם ביה"ס מקיף ג' אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ג' אשדוד
מסמך רשמי
נוער מחוזית צפון - 10916.10.2017
 21.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל משגב גליל
הפועל משגב גליל
הפועל גליל ברעם
הפועל גליל ברעם
1
1
אולם בי"ס יסודי שכניה
אולם בי"ס יסודי שכניה
מסמך רשמי
נוער מחוזית צפון - 10916.10.2017
16.10.2017
18:00:00
 19:30:00
הפועל עראבה
הפועל עראבה
הפועל ראש פינה
הפועל ראש פינה
1
1
אולם ספורט ליד בי"ס מקיף אלבוכארי
אולם ספורט ליד בי"ס מקיף אלבוכארי
מסמך רשמי
נוער מחוזית עמקים - 11016.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 20:00:00
מכבי נצרת
מכבי נצרת
הפועל ירדן לביא
הפועל ירדן לביא
1
1
אולם מרכז פיס שיכון הפועלים נצרת
אולם מרכז פיס שיכון הפועלים נצרת
מסמך רשמי
נוער מחוזית עמקים - 11001.01.2018
 07.12.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל מגדל העמק
הפועל מגדל העמק
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
10
10
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
מסמך רשמי
נוער מחוזית חיפה - 11116.10.2017
 20.10.2017
19:00:00
 14:30:00
אליצור קרית אתא שלום
אליצור קרית אתא שלום
מכבי קרית ים מתנס
מכבי קרית ים מתנס
1
1
חטיבת ביניים רוגוזין ב ק.אתא דרך יצחק רבין
חטיבת ביניים רוגוזין ב ק.אתא דרך יצחק רבין
מסמך רשמי
נוער מחוזית שומרון - 11216.10.2017
 13.11.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי מתן
מכבי מתן
הפועל חוף הכרמל
הפועל חוף הכרמל
1
1
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
מסמך רשמי
נוער מחוזית שומרון - 11216.10.2017
 19.10.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל מנשה
הפועל מנשה
הפועל לב השרון
הפועל לב השרון
1
1
אולם בי"ס גוונים מ.א.מנשה
אולם בי"ס גוונים מ.א.מנשה
מסמך רשמי
נוער מחוזית שומרון - 11216.10.2017
 28.10.2017
20:30:00
20:30:00
מ.ס אבן יהודה תפוז
מ.ס אבן יהודה תפוז
מכבי קדימה צורן
מכבי קדימה צורן
1
1
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
מסמך רשמי
נוער מחוזית שומרון - 11220.11.2017
 18.11.2017
18:30:00
 20:30:00
מ.ס אבן יהודה תפוז
מ.ס אבן יהודה תפוז
אליצור ע. נתניה ברק
אליצור ע. נתניה ברק
5
5
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
מסמך רשמי
נוער מחוזית שרון - 11316.10.2017
 26.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור רעננה
אליצור רעננה
מכבי אלפי מנשה
מכבי אלפי מנשה
1
1
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
ביה"ס אריאל רח' ששת הימים 25 רעננה
מסמך רשמי
נוער מחוזית שרון - 11316.10.2017
 18.10.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי ה.השרון מנגו
מכבי ה.השרון מנגו
מ.ס. קרני שומרון
מ.ס. קרני שומרון
1
1
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
מסמך רשמי
נוער מחוזית שרון - 11323.10.2017
 24.10.2017
18:30:00
 19:00:00
מכבי אלפי מנשה
מכבי אלפי מנשה
הפועל פרדסיה
הפועל פרדסיה
2
2
כרכום 3 אלפי מנשה
כרכום 3 אלפי מנשה
מסמך רשמי
נוער מחוזית-תל אביב - 11416.10.2017
 18.10.2017
19:00:00
 20:00:00
בני יהודה תל אביב
בני יהודה תל אביב
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
1
1
רח' סמטת כביר 4(מגרש)שכונת התקווה,תל אביב.
רח' סמטת כביר 4(מגרש)שכונת התקווה,תל אביב.
מסמך רשמי
נוער מחוזית-תל אביב - 11423.10.2017
23.10.2017
20:30:00
 19:00:00
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
אליצור פ"ת ינאי
אליצור פ"ת ינאי
2
2
אולם בגין עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל
אולם בגין עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל
מסמך רשמי
נוער מחוזית-מרכז - 11516.10.2017
 28.10.2017
18:00:00
 20:00:00
מכבי תל כביר צבי
מכבי תל כביר צבי
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
1
1
זלמן שזר 37 תל אביב
זלמן שזר 37 תל אביב
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 11616.10.2017
 26.10.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
מכבי מ.אדומים אריה
מכבי מ.אדומים אריה
1
1
בי"ס רנה קסין, רח' קרל נטר 1 י"ם
בי"ס רנה קסין, רח' קרל נטר 1 י"ם
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 11606.11.2017
06.11.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
אליצור ג.עציון/אפרת
אליצור ג.עציון/אפרת
4
4
בי"ס רנה קסין, רח' קרל נטר 1 י"ם
בי"ס רנה קסין, רח' קרל נטר 1 י"ם
מסמך רשמי
נוער מחוזית-ירושלים - 11604.12.2017
04.12.2017
19:30:00
 20:30:00
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
אליצור ג.עציון/אפרת
אליצור ג.עציון/אפרת
7
7
ראובן 6 מודיעין
ראובן 6 מודיעין
מסמך רשמי
נערים א' לאומית צפון - 15118.10.2017
 19.10.2017
20:00:00
 20:30:00
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
הפועל מטה אשר פז
הפועל מטה אשר פז
1
1
אולם ספורט בנהלל
אולם ספורט בנהלל
מסמך רשמי
נערים א' לאומית צפון - 15118.10.2017
 17.10.2017
19:00:00
 18:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל משגב
הפועל משגב
1
1
היכל הספורט כפר בלום
היכל הספורט כפר בלום
מסמך רשמי
נערים א' לאומית מרכז - 15218.10.2017
 19.10.2017
18:30:00
 20:00:00
מכבי יהושע ת"א
מכבי יהושע ת"א
מכבי רעננה
מכבי רעננה
1
1
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
הדר יוסף שטרית 6 תל אביב
מסמך רשמי
נערים א' לאומית מרכז - 15208.11.2017
 05.11.2017
20:30:00
 19:30:00
מכבי הוד השרון
מכבי הוד השרון
מכבי יאיר ראשל"צ
מכבי יאיר ראשל"צ
4
4
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 15318.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
20:30:00
הפועל נבון ירושלים
הפועל נבון ירושלים
מכבי ראשל"צ נרקיס
מכבי ראשל"צ נרקיס
1
1
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
מסמך רשמי
נערים א' לאומית דרום - 15325.10.2017
 24.10.2017
20:30:00
20:30:00
מכבי ראשל"צ נרקיס
מכבי ראשל"צ נרקיס
א.ס. אשקלון
א.ס. אשקלון
2
2
אולם העמית שד' בן גוריון ראשל"צ
אולם העמית שד' בן גוריון ראשל"צ
מסמך רשמי
נערים א ארצית דן - 15629.10.2017
29.10.2017
18:00:00
 19:30:00
מ.ס. רמת אפעל
מ.ס. רמת אפעל
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
3
3
שד' האורנים 2 רמת אפעל
שד' האורנים 2 רמת אפעל
מסמך רשמי
נערים א' ארצית מרכז - 15715.10.2017
 18.10.2017
18:30:00
18:30:00
ע.ל.ה אור יהודה
ע.ל.ה אור יהודה
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
1
1
רח' החצב 9 , אור יהודה
רח' החצב 9 , אור יהודה
מסמך רשמי
נערים א' ארצית מרכז - 15722.10.2017
22.10.2017
18:30:00
 19:30:00
בני יהודה תל אביב
בני יהודה תל אביב
ע.ל.ה אור יהודה
ע.ל.ה אור יהודה
2
2
רח' סמטת כביר 4,שכונת התקווה,ת"א.
רח' סמטת כביר 4,שכונת התקווה,ת"א.
מסמך רשמי
נערים א' ארצית דרום - 15822.10.2017
 18.10.2017
20:30:00
 20:45:00
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
2
2
דרך השלום 33 אבו גוש
דרך השלום 33 אבו גוש
מסמך רשמי
נערים א' ארצית דרום - 15812.11.2017
12.11.2017
18:00:00
 17:00:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל אילת
הפועל אילת
4
4
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
נערים א' ארצית דרום - 15819.11.2017
19.11.2017
20:30:00
 17:30:00
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
הפועל אילת
הפועל אילת
5
5
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
מסמך רשמי
נערים א' ארצית דרום - 15803.12.2017
03.12.2017
19:00:00
 17:00:00
מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
הפועל אילת
הפועל אילת
7
7
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
מסמך רשמי
נערים א' ארצית דרום - 15804.03.2018
 18.12.2017
17:00:00
 18:00:00
אליצור הר חברון
 הפועל אילת
הפועל אילת
 אליצור הר חברון
15
15
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
 אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
נערים א' מחו' עמקים - 16029.10.2017
29.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל עפולה
הפועל עפולה
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
3
3
חטיבת אלון רח האגס 4 עפולה
חטיבת אלון רח האגס 4 עפולה
מסמך רשמי
נערים א'מחוזיתשומרון - 16215.10.2017
 25.10.2017
19:30:00
 20:00:00
אליצור ע.נתניה פולג
אליצור ע.נתניה פולג
ביתר כפר יונה מתנס
ביתר כפר יונה מתנס
1
1
ביה"ס ריגלר רח' אלכסנדרוני נוף גלים נתניה
ביה"ס ריגלר רח' אלכסנדרוני נוף גלים נתניה
מסמך רשמי
נערים א'מחוזית שרון - 16315.10.2017
 17.10.2017
20:30:00
 19:00:00
מ.ס קרני שומרון
מ.ס קרני שומרון
הפועל טייבה
הפועל טייבה
1
1
מרכז פייס קהילתי קרני שומרון
מרכז פייס קהילתי קרני שומרון
מסמך רשמי
נערים א'מחוזית שרון - 16315.10.2017
 19.10.2017
19:30:00
 19:00:00
מכבי הוד השרון דקל
מכבי הוד השרון דקל
בני הרצליה ברק
בני הרצליה ברק
1
1
ממלכתי-הנריטה סאלד 2
ממלכתי-הנריטה סאלד 2
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית מרכז - 16515.10.2017
 24.10.2017
20:00:00
 19:30:00
אליצור רחובות
אליצור רחובות
הפועל נס ציונה ארז
הפועל נס ציונה ארז
1
1
מלצר 20 רחובות
מלצר 20 רחובות
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית י-ם - 16615.10.2017
 18.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור בית שמש
אליצור בית שמש
הפועל הראל ירושלים
הפועל הראל ירושלים
1
1
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית י-ם - 16615.10.2017
 19.10.2017
20:30:00
20:30:00
בית"ר ירושלים
בית"ר ירושלים
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
1
1
אורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
אורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית י-ם - 16619.11.2017
19.11.2017
18:30:00
 20:30:00
הפועל גזר/חשמונאי
הפועל גזר/חשמונאי
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
5
5
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
אולם בית חשמונאי מועצה איזורית גזר
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית י-ם - 16626.11.2017
26.11.2017
18:00:00
 20:30:00
הפועל ירושלים פ.זאב
הפועל ירושלים פ.זאב
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
6
6
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית דרום - 16715.10.2017
 המשחק בוטל
19:30:00
 המשחק בוטל
הפועל ברנר מרכזהפועל חוף אשקלון1אולם ביה"ס בית אור קדרוןמסמך רשמי
נערים א' מחוזית דרום - 16715.10.2017
 המשחק בוטל
19:30:00
 המשחק בוטל
מכבי גן יבנהאליצור אשקלון איתו1אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנהמסמך רשמי
נערים א' מחוזית נגב - 16815.10.2017
 19.10.2017
19:00:00
 18:30:00
הפועל אופקים
הפועל אופקים
הפועל אשכול
הפועל אשכול
1
1
רח' גולומב 18אופקים
רח' גולומב 18אופקים
מסמך רשמי
נערים א' מחוזית נגב - 16812.11.2017
 21.12.2017
18:30:00
 19:30:00
הפועל ערבה
הפועל ערבה
הפועל אילת מטיילי
הפועל אילת מטיילי
4
4
אולם ספיר ד נ ערבה
אולם ספיר ד נ ערבה
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית צפון - 20118.10.2017
 21.10.2017
19:00:00
 20:30:00
מכבי חיפה כרמל
מכבי חיפה כרמל
אליצור קרית אתא
אליצור קרית אתא
1
1
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית צפון - 20118.10.2017
 22.10.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית מוצקין
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
1
1
אולם אבישי רח' יגאל אלון 4קרית מוצקין.
אולם אבישי רח' יגאל אלון 4קרית מוצקין.
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית צפון - 20118.10.2017
 21.10.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
1
1
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
אולם קיבוץ גשר הזיו רחוב הראשונים
מסמך רשמי
נערים ב לאומית שרון - 20218.10.2017
 22.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל לב השרון
הפועל לב השרון
אליצור ע.נתניה מרכז
אליצור ע.נתניה מרכז
1
1
קרית חינוך דרור לב השרון
קרית חינוך דרור לב השרון
מסמך רשמי
נערים ב לאומית שרון - 20225.10.2017
25.10.2017
19:00:00
 17:00:00
מכבי פרדס חנה
מכבי פרדס חנה
מכבי הוד השרון
מכבי הוד השרון
2
2
ביה"ס שרת רח' מלאכי פרדס חנה
ביה"ס שרת רח' מלאכי פרדס חנה
מסמך רשמי
נערים ב לאומית שרון - 20225.10.2017
25.10.2017
19:00:00
 18:00:00
הפועל לב השרון
הפועל לב השרון
מכבי חדרה יורם
מכבי חדרה יורם
2
2
קרית חינוך דרור לב השרון
קרית חינוך דרור לב השרון
מסמך רשמי
נערים ב לאומית שרון - 20225.10.2017
 24.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
מכבי רעננה
מכבי רעננה
2
2
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית דרום - 20418.10.2017
 20.10.2017
20:30:00
 14:30:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
1
1
אולם ביה"ס בית אור קדרון
אולם ביה"ס בית אור קדרון
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית דרום - 20429.11.2017
29.11.2017
18:30:00
 20:30:00
עצמה מודיעין מגינים
עצמה מודיעין מגינים
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
6
6
צאלון 2 מודיעין
צאלון 2 מודיעין
מסמך רשמי
נערים ב' לאומית דרום - 20413.12.2017
13.12.2017
20:00:00
 20:30:00
מכבי גן יבנה
מכבי גן יבנה
אליצור ג.עציון אפרת
אליצור ג.עציון אפרת
8
8
אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנה
אולם תיכון אורט רבין רח' חלמיש גן יבנה
מסמך רשמי
נערים ב-עמקים - 20615.10.2017
 25.10.2017
18:30:00
 19:00:00
אליצור קרית אתא שלום
אליצור קרית אתא שלום
הפועל יזרעאל נהלל
הפועל יזרעאל נהלל
1
1
חטיבת ביניים רוגוזין ב ק.אתא דרך יצחק רבין
חטיבת ביניים רוגוזין ב ק.אתא דרך יצחק רבין
מסמך רשמי
נערים ב' חיפה - 20715.10.2017
 18.10.2017
18:30:00
 19:15:00
מכבי קרית חיים
מכבי קרית חיים
הפועל חוף הכרמל-מירב
הפועל חוף הכרמל-מירב
1
1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מרכז הספורט אילן קרית חיים צייטלין 1
מסמך רשמי
נערים ב-חדרה - 20815.10.2017
 18.10.2017
19:30:00
 20:30:00
מכבי חדרה
מכבי חדרה
מכבי חדרה מזרח
מכבי חדרה מזרח
1
1
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
אולם מכבי רח' ששת הימים חדרה פינת אחד העם
מסמך רשמי
נערים ב-שומרון - 20915.10.2017
 19.10.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל עמק חפר ויתקין
הפועל עמק חפר ויתקין
הפועל ע"ח/בת חפר
הפועל ע"ח/בת חפר
1
1
ויתקין רח' המשעולים משעול הגנים
ויתקין רח' המשעולים משעול הגנים
מסמך רשמי
נערים ב' שרון - 21015.10.2017
15.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
מכבי מתן
מכבי מתן
1
1
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
כפר קאסם בי"ס מקיף חדש ליד מסגד בילאל
מסמך רשמי
נערים ב' דן - 21122.10.2017
 24.10.2017
20:30:00
 19:00:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
מ.ס. הד"ג עמישב פ"ת
מ.ס. הד"ג עמישב פ"ת
2
2
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
נערים ב' דן - 21129.10.2017
29.10.2017
18:00:00
 20:31:00
א.ס. נווה מונוסון
א.ס. נווה מונוסון
מכבי אורנית
מכבי אורנית
3
3
מרכז פייס קהילתי שוהם 1 נווה מונוסון
מרכז פייס קהילתי שוהם 1 נווה מונוסון
מסמך רשמי
נערים ב' דן - 21131.12.2017
31.12.2017
18:00:00
 20:30:00
א.ס. נווה מונוסון
א.ס. נווה מונוסון
אליצור פ"ת בניה
אליצור פ"ת בניה
10
10
מרכז פייס קהילתי שוהם 1 נווה מונוסון
מרכז פייס קהילתי שוהם 1 נווה מונוסון
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 21222.10.2017
22.10.2017
19:00:00
 18:30:00
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
2
2
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 21222.10.2017
 24.10.2017
19:30:00
19:30:00
מ.ס. רמת אפעל
מ.ס. רמת אפעל
מכבי תל אביב צפון
מכבי תל אביב צפון
2
2
שד' האורנים 2 רמת אפעל
שד' האורנים 2 רמת אפעל
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 21229.10.2017
 31.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל ת"א/אוסישקין
הפועל ת"א/אוסישקין
מכבי גני תקוה לידר
מכבי גני תקוה לידר
3
3
אולם ספורט אביב שרגא פרידמן 3 רמת אביב
אולם ספורט אביב שרגא פרידמן 3 רמת אביב
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 21219.11.2017
19.11.2017
19:30:00
 18:00:00
מ.ס. רמת אפעל
מ.ס. רמת אפעל
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
5
5
שד' האורנים 2 רמת אפעל
שד' האורנים 2 רמת אפעל
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 21203.12.2017
03.12.2017
19:30:00
 18:00:00
מ.ס. רמת אפעל
מ.ס. רמת אפעל
הפועל ת"א ירוק
הפועל ת"א ירוק
7
7
שד' האורנים 2 רמת אפעל
שד' האורנים 2 רמת אפעל
מסמך רשמי
נערים ב- תל אביב - 21224.12.2017
24.12.2017
19:30:00
 18:00:00
מ.ס. רמת אפעל
מ.ס. רמת אפעל
הפועל חולון ליאון
הפועל חולון ליאון
9
9
שד' האורנים 2 רמת אפעל
שד' האורנים 2 רמת אפעל
מסמך רשמי
נערים ב' מרכז - 21315.10.2017
 19.10.2017
19:00:00
 20:00:00
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
הפועל אזור
הפועל אזור
1
1
ראובן 6 מודיעין
ראובן 6 מודיעין
מסמך רשמי
נערים ב' מרכז - 21322.10.2017
22.10.2017
20:00:00
 18:00:00
מכבי בת ים
מכבי בת ים
הפועל דקל חולון
הפועל דקל חולון
2
2
אולם ספורט מילטון רח' הדקל 6 בת ים
אולם ספורט מילטון רח' הדקל 6 בת ים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 21415.10.2017
 25.10.2017
19:00:00
19:00:00
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
הפועל מטה יהודה
הפועל מטה יהודה
1
1
דרך השלום 33 אבו גוש
דרך השלום 33 אבו גוש
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 21422.10.2017
22.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל מטה יהודה
הפועל מטה יהודה
אליצורעציון אפרת
אליצורעציון אפרת
2
2
אולם ספורט הרטוב קיבוץ צרעה
אולם ספורט הרטוב קיבוץ צרעה
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 21412.11.2017
12.11.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
אליצורעציון אפרת
אליצורעציון אפרת
4
4
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
ביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 21426.11.2017
26.11.2017
19:00:00
 20:30:00
ע.ל.ה הרי ירושלים
ע.ל.ה הרי ירושלים
אליצורעציון אפרת
אליצורעציון אפרת
6
6
דרך השלום 33 אבו גוש
דרך השלום 33 אבו גוש
מסמך רשמי
נערים ב' ירושלים - 21424.12.2017
24.12.2017
18:00:00
 20:30:00
הפועל פסגת זאב י"ם
הפועל פסגת זאב י"ם
אליצורעציון אפרת
אליצורעציון אפרת
9
9
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
היכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
מסמך רשמי
נערים ב' דרום - 21515.10.2017
 18.10.2017
20:00:00
 17:30:00
הפועל מזכרת בתיה ביו
הפועל מזכרת בתיה ביו
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
1
1
מנחם בגין 2 מזכרת בתיה
מנחם בגין 2 מזכרת בתיה
מסמך רשמי
נערים ב' נגב - 21615.10.2017
 המשחק בוטל
20:00:00
 המשחק בוטל
מכבי ירוחםאליצור אשקלון איתו1רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחםמסמך רשמי
ילדים א' לאומית צפון - 25119.10.2017
19.10.2017
18:00:00
 17:30:00
עצמה כפר ורדים
עצמה כפר ורדים
הפועל גליל חיספין גו
הפועל גליל חיספין גו
1
1
ביה"ס קשת רח' אשכר כפר ורדים
ביה"ס קשת רח' אשכר כפר ורדים
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית חיפה - 25219.10.2017
 20.10.2017
19:00:00
 13:45:00
הפועל עמק יזרעאל גבת
הפועל עמק יזרעאל גבת
מכבי זכרון יעקב
מכבי זכרון יעקב
1
1
אולם ספורט בנהלל
אולם ספורט בנהלל
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית חיפה - 25219.10.2017
 23.10.2017
17:30:00
17:30:00
בית"ר אחוזה תירוש
בית"ר אחוזה תירוש
הפועל מטה אשר
הפועל מטה אשר
1
1
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית חיפה - 25202.11.2017
 04.11.2017
17:30:00
17:30:00
בית"ר אחוזה תירוש
בית"ר אחוזה תירוש
הפועל מגידו
הפועל מגידו
3
3
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית חיפה - 25221.12.2017
 23.12.2017
17:30:00
17:30:00
בית"ר אחוזה תירוש
בית"ר אחוזה תירוש
מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית מוצקין
8
8
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית ת"א - 25419.10.2017
 21.10.2017
17:00:00
 19:00:00
מכבי ראשל'צ אלון
מכבי ראשל'צ אלון
עירוני ראש העין
עירוני ראש העין
1
1
ביה"ס "העמית" שד' בן גוריון ראשל"צ
ביה"ס "העמית" שד' בן גוריון ראשל"צ
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית ת"א - 25419.10.2017
 28.10.2017
10:30:00
 19:00:00
הפועל נס ציונה ורד
הפועל נס ציונה ורד
ע.ל.ה אור יהודה
ע.ל.ה אור יהודה
1
1
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
אולם לב המושבה דוד אלעזר 26 נס ציונה
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית מרכז - 25519.10.2017
 18.10.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי מעלה אדומים
מכבי מעלה אדומים
מכבי ראשל"צ דקל
מכבי ראשל"צ דקל
1
1
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
דרך הגיא 5 מעלה אדומים
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 25609.11.2017
09.11.2017
18:00:00
 19:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל באר שבע/ב"ש
הפועל באר שבע/ב"ש
4
4
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 25630.11.2017
 01.12.2017
18:00:00
 13:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל גן יבנה
הפועל גן יבנה
6
6
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א' לאומית דרום - 25621.12.2017
 14.12.2017
18:00:00
 17:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
הפועל גדרות
הפועל גדרות
8
8
אולם אלון שד' התמרים אילת
אולם אלון שד' התמרים אילת
מסמך רשמי
ילדים א-צפון - 25719.10.2017
 31.10.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל עמיר/ג.עליון
הפועל עמיר/ג.עליון
הפועל תרשיחא
הפועל תרשיחא
1
1
קיבוץ עמיר
קיבוץ עמיר
מסמך רשמי
ילדים א-צפון - 25719.10.2017
 18.10.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל מעלות
הפועל מעלות
הפועל ג.צפון צעירים
הפועל ג.צפון צעירים
1
1
אולם ספורט אגם מונפורט מעלות
אולם ספורט אגם מונפורט מעלות
מסמך רשמי
ילדים א' גלבוע - 25819.10.2017
 23.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל ג.מ. צעירים
הפועל ג.מ. צעירים
הפועל גלבוע ישיבה
הפועל גלבוע ישיבה
1
1
אולם קיבוץ ניר דוד
אולם קיבוץ ניר דוד
מסמך רשמי
ילדים א' - עמקים - 25919.10.2017
 21.10.2017
19:30:00
 20:00:00
הפועל ע"י שמשית
הפועל ע"י שמשית
הפועל עפולה צעירים
הפועל עפולה צעירים
1
1
אולם שמשית
אולם שמשית
מסמך רשמי
ילדים א' - עמקים - 25919.10.2017
 23.10.2017
18:30:00
 20:00:00
הפועל יזרעאל גבת
הפועל יזרעאל גבת
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל גורן
1
1
אולם מושב נהלל
אולם מושב נהלל
מסמך רשמי
ילדים א' - עמקים - 25909.11.2017
 11.11.2017
17:00:00
 19:30:00
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל גורן
הפועל עפולה צעירים
הפועל עפולה צעירים
4
4
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
מסמך רשמי
ילדים א מפרץ - 26019.10.2017
 21.10.2017
18:00:00
 17:30:00
מכבי קרית ים מתנס
מכבי קרית ים מתנס
הפועל זבולון נופית
הפועל זבולון נופית
1
1
אולם סביונים רח האילנות קרית ים
אולם סביונים רח האילנות קרית ים
מסמך רשמי
ילדים א' שומרון ב' - 26319.10.2017
 18.10.2017
17:30:00
 19:00:00
הפועל לב השרון זית
הפועל לב השרון זית
הפועל עמק חפר ג.חיים
הפועל עמק חפר ג.חיים
1
1
קרית חינוך דרור לב השרון
קרית חינוך דרור לב השרון
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 26419.10.2017
 21.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל חוף השרון
הפועל חוף השרון
מכבי הוד השרון שזיף
מכבי הוד השרון שזיף
1
1
אולם מושב בית יהושע
אולם מושב בית יהושע
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 26419.10.2017
 21.10.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי תל מונד קדימה
מכבי תל מונד קדימה
הפועל כ"ס דובדבן
הפועל כ"ס דובדבן
1
1
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 26419.10.2017
 18.10.2017
18:30:00
 18:45:00
אליצור שומרון להבה
אליצור שומרון להבה
אליצור כ.יאיר תהילה
אליצור כ.יאיר תהילה
1
1
אולפנה להבה קדומים
אולפנה להבה קדומים
מסמך רשמי
ילדים א-שרון א - 26426.10.2017
26.10.2017
19:00:00
 17:00:00
הפועל כ"ס דובדבן
הפועל כ"ס דובדבן
מ.ס. קרני שומרון
מ.ס. קרני שומרון
2
2
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדים א שרון ב - 26519.10.2017
19.10.2017
19:00:00
 17:00:00
א.ס רמת השרון כוכבים
א.ס רמת השרון כוכבים
מכבי מתן
מכבי מתן
1
1
אולם עלומים שיבטי ישראל פינת סמטת במעלה רמת השרון
אולם עלומים שיבטי ישראל פינת סמטת במעלה רמת השרון
מסמך רשמי
ילדים א שרון ב - 26526.10.2017
26.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל כפר סבא סביון
הפועל כפר סבא סביון
אליצור רעננה
אליצור רעננה
2
2
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26619.10.2017
 18.10.2017
19:00:00
19:00:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
מכבי גני תקוה לידר
מכבי גני תקוה לידר
1
1
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26619.10.2017
 20.10.2017
17:30:00
 13:30:00
הפועל אריאל
הפועל אריאל
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
1
1
אולם מתנ"ס רח' העצמאות 5 אריאל
אולם מתנ"ס רח' העצמאות 5 אריאל
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26619.10.2017
 30.10.2017
18:30:00
18:30:00
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
מכבי פ"ת עצמאות
מכבי פ"ת עצמאות
1
1
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"ת
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26626.10.2017
26.10.2017
18:30:00
 19:00:00
מכבי שוהם יהלום
מכבי שוהם יהלום
מכבי אורנית
מכבי אורנית
2
2
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26626.10.2017
 28.10.2017
17:00:00
 19:00:00
עירוני ראש העין בגין
עירוני ראש העין בגין
מכבי פ"ת עצמאות
מכבי פ"ת עצמאות
2
2
שבזי 98 ראש העין
שבזי 98 ראש העין
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26609.11.2017
 11.11.2017
17:00:00
 19:00:00
עירוני ראש העין בגין
עירוני ראש העין בגין
מכבי גני תקוה לידר
מכבי גני תקוה לידר
4
4
שבזי 98 ראש העין
שבזי 98 ראש העין
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26609.11.2017
09.11.2017
17:30:00
 19:00:00
מכבי פ"ת ברנר
מכבי פ"ת ברנר
מכבי אורנית
מכבי אורנית
4
4
תיכון ברנר רח' ישעיהו 2 פ"ת
תיכון ברנר רח' ישעיהו 2 פ"ת
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26616.11.2017
 17.11.2017
17:00:00
 14:00:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
אליצור אלקנה
אליצור אלקנה
5
5
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26630.11.2017
30.11.2017
18:30:00
 19:00:00
אליצור פ"ת טל
אליצור פ"ת טל
מכבי אורנית
מכבי אורנית
6
6
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26630.11.2017
 02.12.2017
17:00:00
 19:00:00
עירוני ראש העין בגין
עירוני ראש העין בגין
מכבי שוהם יהלום
מכבי שוהם יהלום
6
6
שבזי 98 ראש העין
שבזי 98 ראש העין
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26621.12.2017
 23.12.2017
17:00:00
 19:00:00
עירוני ראש העין בגין
עירוני ראש העין בגין
הפועל אריאל
הפועל אריאל
8
8
שבזי 98 ראש העין
שבזי 98 ראש העין
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26621.12.2017
21.12.2017
19:00:00
 17:00:00
מכבי אורנית
מכבי אורנית
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
8
8
אולם קאנטרי אורנית
אולם קאנטרי אורנית
מסמך רשמי
ילדים א' פתח תקוה - 26623.10.2017
 24.10.2017
19:00:00
19:00:00
אליצור פ"ת טל
אליצור פ"ת טל
אליצור מ.א שומרון
אליצור מ.א שומרון
20
20
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
אולם סטלמך רח' ציפורי 4 פתח תקוה
מסמך רשמי
ילדים א- דן - 26719.10.2017
 21.10.2017
19:00:00
 19:30:00
הפועל גבעתיים ר"ג
הפועל גבעתיים ר"ג
מכבי ר"ג ערמונים
מכבי ר"ג ערמונים
1
1
אולם תלם סמטת צביה 6 גבעתיים
אולם תלם סמטת צביה 6 גבעתיים
מסמך רשמי
ילדים א- דן - 26719.10.2017
 23.10.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי ת"א צהלה
מכבי ת"א צהלה
ע.ל.ה א.יהודה נרקיס
ע.ל.ה א.יהודה נרקיס
1
1
רח' אבנר 1 מועדון ספורט צהלה ת"א
רח' אבנר 1 מועדון ספורט צהלה ת"א
מסמך רשמי
ילדים א' - תל-אביב - 26819.10.2017
19.10.2017
17:00:00
 19:00:00
עירוני קרית אונו דור
עירוני קרית אונו דור
הפועל ניר חולון
הפועל ניר חולון
1
1
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
ב"ס רימונים, רח' בר יהודה 5 קרית אונו
מסמך רשמי
ילדים א' - תל-אביב - 26819.10.2017
19.10.2017
19:00:00
 17:00:00
הפועל תל אביב צהלה
הפועל תל אביב צהלה
מכבי רמת גן עירוני
מכבי רמת גן עירוני
1
1
אולם בית הספר הכפר הירוק רמת השרון
אולם בית הספר הכפר הירוק רמת השרון
מסמך רשמי
ילדים א' - תל-אביב - 26819.10.2017
 23.10.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי בת ים
מכבי בת ים
בני יהודה תל אביב
בני יהודה תל אביב
1
1
אולם ספורט חשמונאים, רח אנה פרנק 10 בת ים
אולם ספורט חשמונאים, רח אנה פרנק 10 בת ים
מסמך רשמי
ילדים א' - שפלה - 26902.11.2017
02.11.2017
17:00:00
 18:30:00
הפועל נצר סירני
הפועל נצר סירני
אליצור רחובות
אליצור רחובות
3
3
קיבוץ נצר סירני
קיבוץ נצר סירני
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 27019.10.2017
 21.10.2017
18:30:00
 19:30:00
מכבי גדרה ירדן
מכבי גדרה ירדן
מכבי ת"א רעות מכבים
מכבי ת"א רעות מכבים
1
1
אולם כצנלסון 21 גדרה
אולם כצנלסון 21 גדרה
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 27019.10.2017
 24.10.2017
17:30:00
 19:00:00
הפועל נ"צ ניצנים
הפועל נ"צ ניצנים
עצמה מודיעין מגינים
עצמה מודיעין מגינים
1
1
הזמיר 33 נס ציונה
הזמיר 33 נס ציונה
מסמך רשמי
ילדים א' - מרכז - 27019.10.2017
 23.10.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל גזר/איילון
הפועל גזר/איילון
כ.כפר אורנים
כ.כפר אורנים
1
1
ישיבת שעלבים
ישיבת שעלבים
מסמך רשמי
ילדים א' ירושלים א - 27119.10.2017
 23.10.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל ירושלים הדסה
הפועל ירושלים הדסה
הפועל גמנסיה ירושלים
הפועל גמנסיה ירושלים
1
1
צור הדסה
צור הדסה
מסמך רשמי
ילדים א' ירושלים ב' - 27219.10.2017
 22.10.2017
19:00:00
 19:30:00
אליצור בית שמש
אליצור בית שמש
הפועל הר אדר ירושלים
הפועל הר אדר ירושלים
1
1
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
אבא נעמת1 אולם עירוני בית שמש
מסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 27419.10.2017
 המשחק בוטל
18:30:00
 המשחק בוטל
הפועל שער הנגבאליצור אשקלון איתו1אולם קבוץ גבים קרית חינוך שער הנגבמסמך רשמי
ילדים א' דרום ב' - 27419.10.2017
 23.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל לכיש מזרח
הפועל לכיש מזרח
הפועל אופקים
הפועל אופקים
1
1
מגרש נטע
מגרש נטע
מסמך רשמי
ילדים א' - נגב - 27521.12.2017
21.12.2017
17:00:00
 17:30:00
הפועל ערבה
הפועל ערבה
הפועל אילת פטקום
הפועל אילת פטקום
8
8
אולם ספיר ד נ ערבה
אולם ספיר ד נ ערבה
מסמך רשמי
ילדים ב' יזרעאל - 35219.10.2017
 21.10.2017
17:00:00
 19:30:00
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל גורן
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
1
1
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
מסמך רשמי
ילדים ב' יזרעאל - 35219.10.2017
19.10.2017
17:30:00
 18:00:00
הפועל מ.א. מגידו
הפועל מ.א. מגידו
הפועל יזרעאל נהלל
הפועל יזרעאל נהלל
1
1
קבוץ הזורע
קבוץ הזורע
מסמך רשמי
ילדים ב' יזרעאל - 35219.10.2017
 24.10.2017
18:30:00
 20:00:00
הפועל יזרעאל שמשית
הפועל יזרעאל שמשית
הפועל ע"י הושעיה
הפועל ע"י הושעיה
1
1
אולם שמשית
אולם שמשית
מסמך רשמי
ילדים ב' יזרעאל - 35223.12.2017
23.12.2017
18:30:00
 19:30:00
הפועל יזרעאל שמשית
הפועל יזרעאל שמשית
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
8
8
אולם שמשית
אולם שמשית
מסמך רשמי
ילדים ב' - חיפה - 35419.10.2017
 21.10.2017
19:00:00
 19:30:00
ביתר אחוזה איפיגי
ביתר אחוזה איפיגי
מכבי חיפה אמיר
מכבי חיפה אמיר
1
1
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
בי"ס דינור, רח' קליבנוב נווה שאנן, חיפה
מסמך רשמי
ילדים ב-שומרון א - 35519.10.2017
 23.10.2017
18:30:00
 18:00:00
הפועל מנשה
הפועל מנשה
מכבי בקה
מכבי בקה
1
1
ביה"ס גוונים, מועצה איזורית מנשה
ביה"ס גוונים, מועצה איזורית מנשה
מסמך רשמי
ילדים ב' - נתניה - 35719.10.2017
 22.10.2017
17:00:00
 19:30:00
מכבי תל מונד צורן
מכבי תל מונד צורן
מכבי עירוני רעננה
מכבי עירוני רעננה
1
1
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
מסמך רשמי
ילדים ב' - נתניה - 35719.10.2017
 23.10.2017
19:00:00
19:00:00
אליצור אריאל רעננה
אליצור אריאל רעננה
הפועל כפר סבא ארז
הפועל כפר סבא ארז
1
1
אולם יהונתן רח' רש"י 19 רעננה
אולם יהונתן רח' רש"י 19 רעננה
מסמך רשמי
ילדים ב' - נתניה - 35719.10.2017
 22.10.2017
19:00:00
 17:30:00
הפועל לב השרון ברוש
הפועל לב השרון ברוש
ביתר כפר יונה מתנס
ביתר כפר יונה מתנס
1
1
קרית חינוך דרור לב השרון
קרית חינוך דרור לב השרון
מסמך רשמי
ילדים ב' - נתניה - 35726.10.2017
26.10.2017
17:00:00
 19:00:00
ביתר כפר יונה מתנס
ביתר כפר יונה מתנס
הפועל ח.השרון נשרים
הפועל ח.השרון נשרים
2
2
אולם איש שלום רח' נחל פולג כפר יונה
אולם איש שלום רח' נחל פולג כפר יונה
מסמך רשמי
ילדים ב' - שרון - 35819.10.2017
 24.10.2017
19:00:00
 18:30:00
הפועל כפר סבא חצב
הפועל כפר סבא חצב
אליצור מ.א שומרון
אליצור מ.א שומרון
1
1
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדים ב' - שרון - 35802.11.2017
 31.10.2017
19:00:00
 16:45:00
הפועל כפר סבא חצב
הפועל כפר סבא חצב
מכבי רעננה
מכבי רעננה
3
3
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
אולם היובל רחוב אזר 51 כפר סבא
מסמך רשמי
ילדים ב' פתח תקוה א - 35926.10.2017
26.10.2017
17:00:00
 19:00:00
מכבי פתח תקוה
 מכבי מתן
מכבי מתן
 מכבי פתח תקוה
2
2
תיכון ברנר רח' ישעיהו 2 פ"ת
 ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
מסמך רשמי
ילדים ב פתח תקוה ב - 36019.10.2017
19.10.2017
18:30:00
 17:00:00
אליצור גבעת שמואל
אליצור גבעת שמואל
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
1
1
ביה"ס מורשת נריה,רח' הזיתים 80 גבעת שמואל
ביה"ס מורשת נריה,רח' הזיתים 80 גבעת שמואל
מסמך רשמי
ילדים ב'-דן א' - 36119.10.2017
 18.10.2017
17:30:00
 19:30:00
מכבי רמת גן צפון
מכבי רמת גן צפון
מכבי ראשל"צ/ערבה
מכבי ראשל"צ/ערבה
1
1
אולם ערמונים רח' הכבאים 25 רמת גן
אולם ערמונים רח' הכבאים 25 רמת גן
מסמך רשמי
ילדים ב'-דן א' - 36119.10.2017
 22.10.2017
17:30:00
 18:00:00
מכבי תל אביב מור
מכבי תל אביב מור
הפועל חולון הדס
הפועל חולון הדס
1
1
גימנסיה הרצליה ז'בוטינסקי 106 ת"א
גימנסיה הרצליה ז'בוטינסקי 106 ת"א
מסמך רשמי
ילדים ב'-דן ב' - 36226.10.2017
 24.10.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי רמת גן עירוני
מכבי רמת גן עירוני
ע.ל.ה אור יהודה
ע.ל.ה אור יהודה
2
2
אולם שלום בן אליעזר 15 רמת גן
אולם שלום בן אליעזר 15 רמת גן
מסמך רשמי
ילדים ב' תל אביב - 36319.10.2017
19.10.2017
17:00:00
 19:00:00
הפועל רג גבעתיים
הפועל רג גבעתיים
הפועל נס ציונה תמר
הפועל נס ציונה תמר
1
1
אורט טכניקום רחוב שדה בוקר גבעתיים
אורט טכניקום רחוב שדה בוקר גבעתיים
מסמך רשמי
ילדים ב' שפלה - 36419.10.2017
 22.10.2017
17:00:00
 18:00:00
מכבי שוהם ניצנים
מכבי שוהם ניצנים
כ.כפר אורנים
כ.כפר אורנים
1
1
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
ילדים ב' שפלה - 36419.10.2017
 23.10.2017
19:00:00
19:00:00
כ. כפר האורנים גלבוע
כ. כפר האורנים גלבוע
הפועל מודיעין אחיסמך
הפועל מודיעין אחיסמך
1
1
כפר האורנים
כפר האורנים
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז ב' - 36626.10.2017
26.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל נס ציונה שקד
הפועל נס ציונה שקד
אליצור רחובות
אליצור רחובות
2
2
הזמיר 33 נס ציונה
 אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז ב' - 36621.12.2017
21.12.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל נס ציונה שקד
הפועל נס ציונה שקד
מכבי רחובות עירוני
מכבי רחובות עירוני
8
8
הזמיר 33 נס ציונה
 אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
ילדים ב' מרכז ב' - 36628.12.2017
28.12.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי רחובות עירוני
מכבי רחובות עירוני
אליצור רחובות
אליצור רחובות
9
9
בי"ס אמית רח' הלח"י רחובות.
בי"ס אמית רח' הלח"י רחובות.
מסמך רשמי
ילדים ב ירושלים א' - 36719.10.2017
 30.10.2017
19:00:00
 18:15:00
אליצור גוש עציון
אליצור גוש עציון
הפועל ירושלים גנים
הפועל ירושלים גנים
1
1
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
אולם מתנ"ס גוש עציון הגבעה הצהובה
מסמך רשמי
ילדים ב' ירושלים ב' - 36819.10.2017
 המשחק בוטל
18:30:00
 המשחק בוטל
אסא זיו ירושליםהפועל מ.יהודה ע.הרים1שד' הרצל 137 מתנ"ס בית הכרם,י"ם.מסמך רשמי
ילדים ב' דרום א - 36919.10.2017
 23.10.2017
19:00:00
 18:15:00
הפועל גן יבנה
הפועל גן יבנה
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
1
1
אולם בי"ס נעמי שמר א.צ.גרינברג
אולם בי"ס נעמי שמר א.צ.גרינברג
מסמך רשמי
ילדים ב דרום ב - 37019.10.2017
 המשחק בוטל
19:00:00
 המשחק בוטל
הפועל אופקיםמכבי קרית גת1רח' גולומב 18אופקיםמסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 37119.10.2017
 23.11.2017
18:00:00
 17:00:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
מכבי דימונה
מכבי דימונה
1
1
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
ילדים ב' נגב - 37119.10.2017
 23.11.2017
18:00:00
18:00:00
הפועל בני שמעון טל
הפועל בני שמעון טל
הפועל רהט
הפועל רהט
1
1
קיבוץ חצרים
קיבוץ חצרים
מסמך רשמי
נערות א לאומית צפון - 45122.10.2017
 21.10.2017
20:00:00
 20:30:00
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
2
2
אולם גן נר
אולם גן נר
מסמך רשמי
נערות א לאומית דרום - 45215.10.2017
 20.10.2017
20:00:00
 14:30:00
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
מכבי רעננה
מכבי רעננה
1
1
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
מסמך רשמי
נערות א לאומית דרום - 45229.10.2017
 28.10.2017
18:30:00
 20:00:00
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
אליצור חולון
אליצור חולון
3
3
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
מסמך רשמי
נערות א לאומית דרום - 45226.11.2017
 12.11.2017
19:00:00
19:00:00
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
6
6
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
מסמך רשמי
נערות א-צפון - 45315.10.2017
 20.10.2017
18:00:00
 16:00:00
הפועל סחנין
הפועל סחנין
מכבי טורעאן
מכבי טורעאן
1
1
אולם פיס כביש ראשי סחנין
אולם פיס כביש ראשי סחנין
מסמך רשמי
נערות א-צפון - 45315.10.2017
 24.10.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל פסוטה
הפועל פסוטה
מכבי עין מאהל
מכבי עין מאהל
1
1
אולם פסוטה
אולם פסוטה
מסמך רשמי
נערות א-חיפה - 45422.10.2017
22.10.2017
18:00:00
 18:30:00
הפועל עירוני אעבלין
הפועל עירוני אעבלין
הפועל עראבה
הפועל עראבה
2
2
אולם ספורט פיס חט"ב אעבלין
אולם ספורט פיס חט"ב אעבלין
מסמך רשמי
נערות א-חיפה - 45422.10.2017
22.10.2017
18:00:00
 19:30:00
הפועל עראבה בנות
הפועל עראבה בנות
מכבי אעבלין
מכבי אעבלין
2
2
אולם ספורט ליד בי"ס מקיף אלבוכארי
אולם ספורט ליד בי"ס מקיף אלבוכארי
מסמך רשמי
נערות א-חיפה - 45424.12.2017
 17.12.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל נהריה
הפועל נהריה
מכבי שפרעם
מכבי שפרעם
9
9
פנחס לבון 1 נהריה ביה"ס עמל אולם דרומי
פנחס לבון 1 נהריה ביה"ס עמל אולם דרומי
מסמך רשמי
נערות א-חיפה - 45431.12.2017
 03.01.2018
19:00:00
19:00:00
מכבי שפרעם
מכבי שפרעם
הפועל כאוכב מנדא
הפועל כאוכב מנדא
10
10
אולם שכונה מזרחית עוסמאן
אולם שכונה מזרחית עוסמאן
מסמך רשמי
נערות א'-מרכז - 45515.10.2017
 26.10.2017
19:30:00
 19:00:00
אליצור חולון שמיר
אליצור חולון שמיר
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
1
1
קרית שרת רח' גבעת התחמושת 27 חולון
קרית שרת רח' גבעת התחמושת 27 חולון
מסמך רשמי
נערות א' דרום - 45615.10.2017
 26.10.2017
20:00:00
20:00:00
הפועל באר טוביה
הפועל באר טוביה
ביתר אשדוד
ביתר אשדוד
1
1
אולם ספורט תיכון באר טוביה
אולם ספורט תיכון באר טוביה
מסמך רשמי
נערות א' דרום - 45629.10.2017
 28.10.2017
19:30:00
19:30:00
אליצור אשקלון בנות
אליצור אשקלון בנות
הפועל לכיש
הפועל לכיש
3
3
אולם בי"ס מדעים רח' ניסן 1 אשקלון
אולם בי"ס מדעים רח' ניסן 1 אשקלון
מסמך רשמי
נערות ב לאומית צפון - 50124.10.2017
 28.10.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל גלבוע/מעיינות
הפועל כפר סבא
הפועל כפר סבא
2
2
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
נערות ב לאומית צפון - 50124.10.2017
 28.10.2017
19:00:00
19:00:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
מכבי נצרת
מכבי נצרת
2
2
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
ביה"ס הר וגיא קבוץ דפנה
מסמך רשמי
נערות ב לאומית דרום - 50217.10.2017
 20.10.2017
19:00:00
 15:00:00
בני הרצליה
בני הרצליה
מכבי רעננה שחף
מכבי רעננה שחף
1
1
אולם תיכון חדש שד' שבעת הכוכבים הרצליה
אולם תיכון חדש שד' שבעת הכוכבים הרצליה
מסמך רשמי
נערות ב לאומית דרום - 50224.10.2017
 26.10.2017
18:00:00
18:00:00
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
2
2
מרכז קוסל - האוניברסיטה העברית, גבעת רם י"ם
מרכז קוסל - האוניברסיטה העברית, גבעת רם י"ם
מסמך רשמי
נערות ב' - שרון - 50517.10.2017
 20.10.2017
19:30:00
 16:00:00
הפועל טייבה אלתחדי
הפועל טייבה אלתחדי
מכבי פרדיס
מכבי פרדיס
1
1
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
אולם ביה"ס תיכון עתיד טייבה
מסמך רשמי
נערות ב' - שרון - 50517.10.2017
 22.10.2017
18:00:00
18:00:00
מכבי רעננה הס
מכבי רעננה הס
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
1
1
רח' הס רעננה חטיבת השרון
רח' הס רעננה חטיבת השרון
מסמך רשמי
נערות ב'- מרכז - 50617.10.2017
 22.10.2017
18:00:00
 18:30:00
אליצור חולון בגין
אליצור חולון בגין
מכבי תל כביר
מכבי תל כביר
1
1
קרית שרת רח' גבעת התחמושת 27 חולון
קרית שרת רח' גבעת התחמושת 27 חולון
מסמך רשמי
נערות ב'- מרכז - 50617.10.2017
 01.11.2017
18:00:00
 19:15:00
מכבי רמת חן בנות
מכבי רמת חן בנות
מכבי מתן
מכבי מתן
1
1
כפר המכביה רמת חן
כפר המכביה רמת חן
מסמך רשמי
נערות ב' - דרום - 50824.10.2017
 22.10.2017
19:00:00
 18:00:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
אליצור אשקלון בנות
אליצור אשקלון בנות
2
2
אולם היובל שד' ירושלים 5 איזור הסיטי אשדוד
אולם היובל שד' ירושלים 5 איזור הסיטי אשדוד
מסמך רשמי
קט סל א'-גליל עליון - 55117.10.2017
 24.10.2017
17:00:00
 18:30:00
הפועל גליל ברעם
הפועל גליל ברעם
הפועל ג.ע.עלי גבעה
הפועל ג.ע.עלי גבעה
1
1
קיבוץ ברעם
קיבוץ ברעם
מסמך רשמי
קט סל א'-גליל עליון - 55117.10.2017
 23.10.2017
17:00:00
 18:30:00
הפועל ק"ג הגומא
הפועל ק"ג הגומא
הפועל גליל חולתא
הפועל גליל חולתא
1
1
ביה"ס יסודי הגומא כפר בלום
ביה"ס יסודי הגומא כפר בלום
מסמך רשמי
קט סל א-גלבוע - 55317.10.2017
 18.10.2017
17:30:00
 19:00:00
הפועל ג.מ הרי הגלבוע
הפועל ג.מ הרי הגלבוע
הפועל ג.מעינות גן נר
הפועל ג.מעינות גן נר
1
1
קיבוץ מעלה גלבוע
קיבוץ מעלה גלבוע
מסמך רשמי
קט סל א-גלבוע - 55317.10.2017
 20.10.2017
18:30:00
 14:00:00
הפועל ג.מעיינות שקד
הפועל ג.מעיינות שקד
הפועל ג.מעיינות רמון
הפועל ג.מעיינות רמון
1
1
אולם קיבוץ מסילות
אולם קיבוץ מסילות
מסמך רשמי
קט סל א' יזרעאל - 55520.10.2017
 27.10.2017
16:00:00
 14:00:00
הפועל יזרעאל אלה
הפועל יזרעאל אלה
הפועל ע.יזרעאל יפעת
הפועל ע.יזרעאל יפעת
1
1
אולם גבעת אלה
אולם גבעת אלה
מסמך רשמי
קט סל א'-מפרץ - 55617.10.2017
 המשחק בוטל
17:00:00
 המשחק בוטל
הפועל נהריה הדרמכבי כרמיאל1אולם נופר שכונת עין שרה הלוטוס 46 נהריהמסמך רשמי
קט סל א'-מפרץ - 55617.10.2017
 24.10.2017
16:00:00
16:00:00
הפועל משגב גילון
הפועל משגב גילון
הפועל משגב
הפועל משגב
1
1
ביה"ס יסודי גילון איזור הר גילון
ביה"ס יסודי גילון איזור הר גילון
מסמך רשמי
קט סל א'-זבולון - 55731.10.2017
 04.11.2017
17:00:00
 19:30:00
הפועל ק.טבעון מרנין
הפועל ק.טבעון מרנין
הפועל חיפה/ק"ח
הפועל חיפה/ק"ח
2
2
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל א'-זבולון - 55707.11.2017
 11.11.2017
18:00:00
 19:30:00
הפועל טבעון ר.ישי
הפועל טבעון ר.ישי
הפועל ק.טבעון מרנין
הפועל ק.טבעון מרנין
3
3
אולם ספורט רחוב הארז רמת ישי
אולם ספורט רחוב הארז רמת ישי
מסמך רשמי
קט סל א'-זבולון - 55721.11.2017
 25.11.2017
17:00:00
 19:30:00
הפועל ק.טבעון מרנין
הפועל ק.טבעון מרנין
הפיעל אעבלין אורטודו
הפיעל אעבלין אורטודו
4
4
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
אולם ביה"ס תיכון אורט רח' כצנלסון קרית טבעון
מסמך רשמי
קט סל א'-זבולון - 55728.11.2017
28.11.2017
16:00:00
 17:00:00
מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית מוצקין
הפועל ק.טבעון מרנין
הפועל ק.טבעון מרנין
5
5
אולם נווה גנים רח' בגין 26 קרית מוצקין
אולם נווה גנים רח' בגין 26 קרית מוצקין
מסמך רשמי
קט סל א-חיפה א - 55817.10.2017
 המשחק בוטל
18:30:00
 המשחק בוטל
הפועל זבולון נופיתבית"ר אחוזה בקהילה1אולם נופיתמסמך רשמי
קט סל א'-חיפה ב - 55920.10.2017
 27.10.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי חיפה כרמל
מכבי חיפה כרמל
מכבי חיפה מרכז
מכבי חיפה מרכז
1
1
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל א'-חיפה ב - 55920.10.2017
 27.10.2017
16:30:00
16:30:00
מכבי צעירים חיפה
מכבי צעירים חיפה
מכבי חיפה הרצל
מכבי חיפה הרצל
1
1
אולם בית בירם ביה"ס הריאלי אבא חושי 15 חיפה
אולם בית בירם ביה"ס הריאלי אבא חושי 15 חיפה
מסמך רשמי
קט סל א'-חיפה ב - 55920.10.2017
 27.10.2017
17:00:00
 15:00:00
מכבי חיפה רעים
מכבי חיפה רעים
מכבי בירם צעיר חיפה
מכבי בירם צעיר חיפה
1
1
רחוב הביכורים 19 חיפה
רחוב הביכורים 19 חיפה
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56217.10.2017
 24.10.2017
17:00:00
 18:30:00
אליצור עירוני נתניה
אליצור עירוני נתניה
הפועל עח ויתקין
הפועל עח ויתקין
1
1
אולם ביה"ס תשרי -רח' תשרי 10 נתניה
אולם ביה"ס תשרי -רח' תשרי 10 נתניה
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56217.10.2017
 25.10.2017
18:30:00
 17:00:00
הפועל עמק חפר/ויתקין
הפועל עמק חפר/ויתקין
הפועל פרדסיה
הפועל פרדסיה
1
1
ויתקין רח' המשעולים משעול הגנים
ויתקין רח' המשעולים משעול הגנים
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56217.10.2017
 20.10.2017
10:30:00
 14:00:00
הפועל עמק חפר/ קדם
הפועל עמק חפר/ קדם
הפועל לב השרון תפוז
הפועל לב השרון תפוז
1
1
אולם רופין עמק חפר
אולם רופין עמק חפר
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56217.10.2017
 20.10.2017
17:00:00
 16:00:00
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
הפועל בית יצחק
הפועל בית יצחק
1
1
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56231.10.2017
 01.11.2017
18:30:00
 17:15:00
מכבי צורן/קדימה
מכבי צורן/קדימה
הפועל עמק חפר/ויתקין
הפועל עמק חפר/ויתקין
2
2
חט"ב גוונים, רחוב הדקל קדימה
חט"ב גוונים, רחוב הדקל קדימה
מסמך רשמי
קט סל א'-נתניה - 56228.11.2017
 02.12.2017
17:00:00
 12:30:00
מ.ס. אבן יהודה
מ.ס. אבן יהודה
הפועל עמק חפר/ קדם
הפועל עמק חפר/ קדם
5
5
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
אולם רלף קליין רח' השרון אבן יהודה
מסמך רשמי
קט סל א'-רעננה - 56428.11.2017
28.11.2017
10:00:00
 18:30:00
מכבי הוד השרון אגס
מכבי הוד השרון אגס
אליצור רעננה בילו
אליצור רעננה בילו
5
5
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה א' - 56517.10.2017
17.10.2017
11:30:00
 19:30:00
מכבי ה.השרון תפוח
מכבי ה.השרון תפוח
עירוני ראש העין עידו
עירוני ראש העין עידו
1
1
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
אולם רבין רחוב פשוש 15 הוד השרון
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה ב - 56617.10.2017
 18.10.2017
13:30:00
 18:30:00
מכבי גני תקוה רביבים
מכבי גני תקוה רביבים
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
1
1
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
אולם הגליל 33 מרכז ספורט לידר גני תקוה
מסמך רשמי
קט סל א-פתח תקוה ב - 56617.10.2017
 המשחק בוטל
18:30:00
 המשחק בוטל
עירוני ר.העין רויטלהפועל פתח תקווה1אולם גוונים מנחם בגין 67מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 56821.10.2017
 28.10.2017
16:30:00
 12:00:00
הפועל נ.ציונהבן צבי
הפועל נ.ציונהבן צבי
א.ס. רמת השרון אלון
א.ס. רמת השרון אלון
1
1
אולם רח' אוסקר שינדלר2 נס ציונה
אולם רח' אוסקר שינדלר2 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א' ת"א א - 56821.10.2017
 20.10.2017
18:00:00
 15:00:00
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב
הפועל ר"ג גבעתיים
הפועל ר"ג גבעתיים
1
1
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל א'-תל אביב ב - 56917.10.2017
 24.10.2017
17:30:00
 18:30:00
אליצור רמת גן
אליצור רמת גן
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
1
1
אולם שלום בן אליעזר 15 רמת גן
אולם שלום בן אליעזר 15 רמת גן
מסמך רשמי
קט סל א'-תל אביב ב - 56931.10.2017
 04.11.2017
18:00:00
 19:30:00
מכבי ת"א חלמונית
מכבי ת"א חלמונית
עירוני ק.אונו עתיד
עירוני ק.אונו עתיד
2
2
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
הדר יוסף רח' שיטרית 6 ת"א
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א - 57017.10.2017
 22.10.2017
18:30:00
18:30:00
אליצור לוד
אליצור לוד
עוצמה באר יעקב איתי
עוצמה באר יעקב איתי
1
1
בי"ס ביאליק רח' קפלן 4 לוד
בי"ס ביאליק רח' קפלן 4 לוד
מסמך רשמי
קט סל א'-מרכז א - 57028.11.2017
 02.12.2017
18:30:00
 19:30:00
הפועל נס ציונה לב
הפועל נס ציונה לב
הפועל לוד
הפועל לוד
5
5
רח' נורדאו 46 נס ציונה
רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל א' מרכז ב - 57117.10.2017
 24.10.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי ראשל"צ ברוש
מכבי ראשל"צ ברוש
מכבי רחובות כוכבים
מכבי רחובות כוכבים
1
1
אולם "כרמים" רחוב שומרה 4 ראשון לציון
אולם "כרמים" רחוב שומרה 4 ראשון לציון
מסמך רשמי
קט סל א' מרכז ב - 57117.10.2017
 24.10.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל גזר /נען
הפועל גזר /נען
הפועל גן רווה
הפועל גן רווה
1
1
אולם קיבוץ נען
אולם קיבוץ נען
מסמך רשמי
קט סל א' מרכז ב - 57117.10.2017
 המשחק בוטל
17:00:00
 המשחק בוטל
מכבי שהםהפועל קריית עקרון1אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהםמסמך רשמי
קט סל א' מרכז ב - 57117.10.2017
 20.10.2017
18:30:00
 14:00:00
מכבי שהם ניצנים
מכבי שהם ניצנים
הפועל נס ציונה וואלי
הפועל נס ציונה וואלי
1
1
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
אולם בי"ס יהלום רחוב הקשת 24שוהם
מסמך רשמי
קט סל א'- מודיעין - 57217.10.2017
 18.10.2017
18:00:00
18:00:00
אליצור מודיעין
אליצור מודיעין
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
1
1
ראובן 6 מודיעין
ראובן 6 מודיעין
מסמך רשמי
קט סל א-ירושלים ב - 57417.10.2017
 23.10.2017
17:00:00
17:00:00
הפועל ירושלים גמנסיה
הפועל ירושלים גמנסיה
הפועל ירושלים חורב
הפועל ירושלים חורב
1
1
בי"ס גמנסיה העיברית, רחו קק"ל י"ם
בי"ס גמנסיה העיברית, רחו קק"ל י"ם
מסמך רשמי
קט סל א'- אשדוד - 57731.10.2017
 15.10.2017
17:30:00
 19:00:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
מכבי גן יבנה
מכבי גן יבנה
2
2
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
אולם ביה"ס מקיף ח' רחוב ברק בן אבינועם 10 אשדוד
מסמך רשמי
קט סל א- דרום א - 57817.10.2017
 המשחק בוטל
17:30:00
 המשחק בוטל
מכבי אשדוד חרובאליצור אשקלון איתו1מקיף ח' רח' ברק בן אבינועם 10 אשדודמסמך רשמי
קט סל א-דרום ב - 57931.10.2017
 24.10.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל שער הנגב
הפועל שער הנגב
הפועל אופקים
הפועל אופקים
2
2
אולם קבוץ גבים קרית חינוך שער הנגב
אולם קבוץ גבים קרית חינוך שער הנגב
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58031.10.2017
 23.11.2017
17:00:00
 18:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
מכבי דימונה
מכבי דימונה
2
2
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58021.11.2017
 12.11.2017
17:00:00
 16:30:00
אליצור הר חברון דביר
אליצור הר חברון דביר
הפועל אילת
הפועל אילת
4
4
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58023.01.2018
 07.12.2017
17:00:00
 16:30:00
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
הפועל אילת
הפועל אילת
9
9
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מרכז הפיס סוסיא ד נ הר חברון
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58020.03.2018
 19.12.2017
17:00:00
 14:00:00
הפועל אילת
הפועל אילת
אליצור הר חברון דביר
אליצור הר חברון דביר
13
13
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58022.05.2018
 26.10.2017
18:30:00
 17:00:00
הפועל רמת הנגב
הפועל רמת הנגב
אליצור הר חברון דביר
אליצור הר חברון דביר
17
17
קיבוץ משאבי שדה
קיבוץ משאבי שדה
מסמך רשמי
קט סל א'-נגב - 58029.05.2018
 18.12.2017
17:00:00
 16:30:00
הפועל אילת
הפועל אילת
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
18
18
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
אולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
מסמך רשמי
קט סל ב -עמקים - 65224.10.2017
 28.10.2017
16:30:00
 19:30:00
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יזרעאל גורן
הפועל יקנעם
הפועל יקנעם
1
1
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 65424.10.2017
 07.11.2017
17:00:00
 18:30:00
ביתר אחוזה פריוסנטר
ביתר אחוזה פריוסנטר
בית"ר אחוזה מאייר
בית"ר אחוזה מאייר
1
1
ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 נווה שאנן חיפה
ביה"ס דינור רח' קליבנוב 20 נווה שאנן חיפה
מסמך רשמי
קט-סל ב-חיפה - 65405.11.2017
 02.11.2017
17:00:00
17:00:00
בית"ר אחוזה מאייר
בית"ר אחוזה מאייר
ביתר יפה אחוזה
ביתר יפה אחוזה
2
2
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
בי"ס דינור רח' קליבנוב 20 חיפה
מסמך רשמי
קט סל ב'- שומרון א - 65524.10.2017
 01.11.2017
16:00:00
 17:00:00
הפועל מעגן זכרון
הפועל מעגן זכרון
מכבי פרדס חנה
מכבי פרדס חנה
1
1
קיבוץ מעגן מיכאל
קיבוץ מעגן מיכאל
מסמך רשמי
קט סל ב'-רעננה א' - 65905.12.2017
05.12.2017
17:00:00
17:00:00
מכבי קדימה צורן
מכבי קדימה צורן
מכבי רעננה אחוזה
מכבי רעננה אחוזה
4
4
אולם ביה"ס יובלים בכניסה לצורן
 אולם רח' האילנות 1 צורן
מסמך רשמי
קט סל ב' -רעננה ב' - 66024.10.2017
24.10.2017
16:00:00
 17:00:00
מכבי מתן
מכבי מתן
א.ס.רמה"ש כוכבים
א.ס.רמה"ש כוכבים
1
1
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
ביה"ס יסודי מתן רח' הדר
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 66105.11.2017
05.11.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי פתח תקוה אמיר
 מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
 מכבי פתח תקוה אמיר
2
2
אולם מרכז עולמות רח' שולזינגר 10 פ"ת
 אולם שערי תקוה (בכניסה ליישוב)
מסמך רשמי
קט סל ב'-פתח תקוה א' - 66105.12.2017
05.12.2017
17:30:00
 18:30:00
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
מ.ס הד"ג עמישב פ"ת
מכבי אורנית ש.תקוה
מכבי אורנית ש.תקוה
4
4
שוקי ילין רח' קהילת שיקגו 5 פתח תקוה
שוקי ילין רח' קהילת שיקגו 5 פתח תקוה
מסמך רשמי
קט סל ב'-דן - 66305.11.2017
 07.11.2017
17:30:00
17:30:00
מכבי גני תקווה גנים
מכבי גני תקווה גנים
ע.ל.ה יהוד
ע.ל.ה יהוד
2
2
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
מסמך רשמי
קט סל ב נגב - 67305.11.2017
 07.11.2017
17:00:00
 16:30:00
מכבי ירוחם
מכבי ירוחם
אליצור הר חברון
אליצור הר חברון
2
2
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
רח' צבי בורנשטיין 207 ירוחם
מסמך רשמי
ילדות- צפון - 75118.10.2017
 20.10.2017
16:00:00
16:00:00
הפועל סחנין
הפועל סחנין
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
1
1
מרכז פייס רח' ראשי סחנין
מרכז פייס רח' ראשי סחנין
מסמך רשמי
ילדות- צפון - 75118.10.2017
 המשחק בוטל
17:00:00
 המשחק בוטל
מכבי טורעאןהישגי כרמיאל1טורעאןמסמך רשמי
ילדות מפרץ - 75218.10.2017
 המשחק בוטל
17:00:00
 המשחק בוטל
הפועל כאוכבהפועל מעיליא1אולם ספורט ליד ביה"ס כאוכבמסמך רשמי
ילדות עמקים - 75318.10.2017
 24.10.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי נצרת
מכבי נצרת
הפועל יזרעאל הושעיה
הפועל יזרעאל הושעיה
1
1
אולם שנלר נצרת
אולם שנלר נצרת
מסמך רשמי
ילדות שרון א - 75618.10.2017
 21.10.2017
17:00:00
17:00:00
בית"ר כפר יונה
בית"ר כפר יונה
הפועל טייבה
הפועל טייבה
1
1
אולם איש שלום רח' נחל פולג כפר יונה
אולם איש שלום רח' נחל פולג כפר יונה
מסמך רשמי
ילדות שרון ב' - 75718.10.2017
18.10.2017
16:30:00
 19:15:00
מכבי הוד השרון אירוס
מכבי הוד השרון אירוס
מכבי הוד השרון חצב
מכבי הוד השרון חצב
1
1
יגאל אלון רח' משאבים 46 הוד השרון
יגאל אלון רח' משאבים 46 הוד השרון
מסמך רשמי
ילדות- דן - 75818.10.2017
 המשחק בוטל
17:30:00
 המשחק בוטל
אליצור פתח תקוההפועל פתח תקוה נוגה1אולם בי"ס עמיטל רח' ישעיהו משורר פ"תמסמך רשמי
ילדות מרכז - 76025.10.2017
 24.10.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי שהם
מכבי שהם
מכבי ת"א מכבים רעות
מכבי ת"א מכבים רעות
2
2
אולם ניצנים צורן 6 שוהם
אולם ניצנים צורן 6 שוהם
מסמך רשמי
ילדות נגב - 76218.10.2017
 21.12.2017
18:30:00
 16:00:00
הפועל ערבה
הפועל ערבה
הפועל אילת
הפועל אילת
1
1
אולם ספיר ד נ ערבה
אולם ספיר ד נ ערבה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80115.10.2017
 23.10.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נחף
הפועל נחף
1
1
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80115.10.2017
 21.10.2017
16:30:00
 17:00:00
הפועל תמרה
הפועל תמרה
הפועל עירוני אעבלין
הפועל עירוני אעבלין
1
1
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80129.10.2017
 28.10.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל תמרה
הפועל תמרה
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
2
2
אולם תיכון ע"ש ד"ר השאם אבו רומי תמרה
 אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80112.11.2017
 11.11.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל עירוני אעבלין
הפועל עירוני אעבלין
3
3
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80126.11.2017
 25.11.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל תמרה
הפועל תמרה
הפועל כפר קמא
הפועל כפר קמא
4
4
אולם תיכון ע"ש ד"ר השאם אבו רומי תמרה
 אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80103.12.2017
 02.12.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל תמרה אלזהור
הפועל תמרה אלזהור
הפועל תמרה
הפועל תמרה
5
5
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80110.12.2017
 09.12.2017
16:30:00
16:30:00
הפועל תמרה
הפועל תמרה
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
6
6
אולם תיכון ע"ש ד"ר השאם אבו רומי תמרה
 אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80110.12.2017
 09.12.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל תמרה אלזהור
הפועל תמרה אלזהור
6
6
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
אולם אורטודוכסי שכונת המעיין רח' 6057
מסמך רשמי
קט סל בנות צפון - 80131.12.2017
 13.12.2017
16:00:00
16:00:00
הפועל עמק יזרעאל
הפועל עמק יזרעאל
הפועל נצרת אורטודוקס
הפועל נצרת אורטודוקס
7
7
אולם קיבוץ יפעת
אולם קיבוץ יפעת
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 80215.10.2017
 26.10.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל גלבוע שקד
הפועל גלבוע שקד
הפועל ג.מ. מוקייבלה
הפועל ג.מ. מוקייבלה
1
1
אולם קיבוץ מסילות
אולם קיבוץ מסילות
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 80215.10.2017
 20.10.2017
17:00:00
 13:30:00
הפועל ג.מ בית השיטה
הפועל ג.מ בית השיטה
הפועל גלבוע/ מעיינות
הפועל גלבוע/ מעיינות
1
1
אולם קיבוץ מסילות
אולם קיבוץ מסילות
מסמך רשמי
קט סל בנות גלבוע - 80215.10.2017
 20.10.2017
17:00:00
 13:30:00
הפועל ג.מ. דדו
הפועל ג.מ. דדו
הפועל גלבוע חרוד
הפועל גלבוע חרוד
1
1
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 80315.10.2017
 22.10.2017
16:00:00
 17:00:00
מכבי אעבלין
מכבי אעבלין
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
1
1
אולם ספורט פיס חט"ב אעבלין
אולם ספורט פיס חט"ב אעבלין
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 80329.10.2017
 04.11.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
2
2
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 80312.11.2017
 18.11.2017
10:30:00
 19:30:00
הפועל חיפה בק
הפועל חיפה בק
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
3
3
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
בי"ס טשרניחובסקי חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 80326.11.2017
26.11.2017
16:00:00
 17:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל קרית טבעון
הפועל קרית טבעון
4
4
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות- חיפה - 80310.12.2017
 09.12.2017
16:00:00
16:00:00
מכבי חיפה
מכבי חיפה
הפועל כאוכב
הפועל כאוכב
6
6
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19חיפה
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 80415.10.2017
 25.10.2017
17:00:00
 17:30:00
מכבי פרדס חנה
מכבי פרדס חנה
ביתר כפר יונה מתנס
ביתר כפר יונה מתנס
1
1
מרכז פיס אלישבע רח רעותפרדס חנה
מרכז פיס אלישבע רח רעותפרדס חנה
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 80415.10.2017
 22.10.2017
17:30:00
17:30:00
הפועל ע"ח ויתקין
הפועל ע"ח ויתקין
מכבי חדרה
מכבי חדרה
1
1
ויתקין רח' המשעולים משעול הגנים
ויתקין רח' המשעולים משעול הגנים
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 80415.10.2017
 22.10.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי ערערה
מכבי ערערה
הפועל בנימינה ג.עדה
הפועל בנימינה ג.עדה
1
1
חטיבת ביניים ערערה(בכניסה לכפר)
חטיבת ביניים ערערה(בכניסה לכפר)
מסמך רשמי
קט סל בנות-שומרון - 80429.10.2017
29.10.2017
18:30:00
 17:00:00
הפועל בנימינה ג.עדה
הפועל בנימינה ג.עדה
הפועל מעגן זכרון
הפועל מעגן זכרון
2
2
אולם העצמאות 32 בנימינה
אולם העצמאות 32 בנימינה
מסמך רשמי
קט סל בנות שרון - 80515.10.2017
 22.10.2017
18:30:00
18:30:00
מכבי תל מונד/צורן
מכבי תל מונד/צורן
הפועל פרדסיה
הפועל פרדסיה
1
1
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
אולם היכל ספורט רח' השקד תל מונד
מסמך רשמי
קט סל בנות שרון - 80515.10.2017
 28.10.2017
17:00:00
 19:00:00
הפועל עמק חפר/בת חפר
הפועל עמק חפר/בת חפר
הפועל בית יצחק חפר
הפועל בית יצחק חפר
1
1
אולם מרכז קהילתי בת חפר
אולם מרכז קהילתי בת חפר
מסמך רשמי
קט סל בנות שרון - 80515.10.2017
 27.10.2017
17:30:00
 14:30:00
בית"ר כפר יונה
בית"ר כפר יונה
הפועל לב השרון
הפועל לב השרון
1
1
אולם נחל פולג ליד חט"ב איש שלום כפר יונה
אולם נחל פולג ליד חט"ב איש שלום כפר יונה
מסמך רשמי
קט סל בנות דן - 80615.10.2017
 22.10.2017
18:30:00
18:30:00
הפועל כפר סבא רקפת
הפועל כפר סבא רקפת
הפועל לב השרון
הפועל לב השרון
1
1
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
מסמך רשמי
קט סל בנות דן - 80629.10.2017
29.10.2017
18:30:00
 17:00:00
הפועל כפר סבא רקפת
הפועל כפר סבא רקפת
מכבי רעננה
מכבי רעננה
2
2
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
אולם רמז אלי הורוביץ 24 כפר סבא
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א א' - 80712.11.2017
 18.11.2017
10:00:00
 19:30:00
מכבי ה.השרון כלנית
מכבי ה.השרון כלנית
א.ס עתיד רמת השרון
א.ס עתיד רמת השרון
3
3
אולם רח' הנרייטה סולד 2 הוד השרון
אולם רח' הנרייטה סולד 2 הוד השרון
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א א' - 80726.11.2017
 27.11.2017
10:00:00
 19:30:00
מכבי הוד השרון רקפת
מכבי הוד השרון רקפת
א.ס רמת השרון גל
א.ס רמת השרון גל
4
4
ממלכתי-הנריטה סאלד 2
ממלכתי-הנריטה סאלד 2
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א ב' - 80815.10.2017
 22.10.2017
18:00:00
18:00:00
מכבי גני תקוה
מכבי גני תקוה
הפועל כפר קאסם
הפועל כפר קאסם
1
1
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
רביבים רח' התבור 10 ,גני תקוה
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א ב' - 80815.10.2017
 05.11.2017
17:00:00
 18:30:00
מכבי רמת חן
מכבי רמת חן
הפועל פתח תקוה עמית
הפועל פתח תקוה עמית
1
1
מקיף בן אליעזר 30 רמת גן
מקיף בן אליעזר 30 רמת גן
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א ב' - 80812.11.2017
 05.11.2017
10:30:00
 17:00:00
א.ס רמת השרון
א.ס רמת השרון
הפועל פתח תקוה
הפועל פתח תקוה
3
3
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
אולם אוסישקין רח' אוסשקין 67 רמה"ש
מסמך רשמי
קט סל בנות ת"א ב' - 80826.11.2017
 19.11.2017
10:30:00
 17:00:00
א.ס. רמת השרון עתיד
א.ס. רמת השרון עתיד
הפועל פתח תקוה גילת
הפועל פתח תקוה גילת
4
4
אולם אוסישקין רחוב אוסישקין 67 רמת השרון
אולם אוסישקין רחוב אוסישקין 67 רמת השרון
מסמך רשמי
קט סל בנות מרכז - 80915.10.2017
 05.11.2017
18:30:00
18:30:00
בני יהודה נעמי שמר
בני יהודה נעמי שמר
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
1
1
רח' אהרון בקר 10 תל ברוך צפון
רח' אהרון בקר 10 תל ברוך צפון
מסמך רשמי
קט סל בנות מרכז - 80915.10.2017
 05.11.2017
17:30:00
 17:00:00
אליצור ת"א בני ברית
אליצור ת"א בני ברית
מכבי רמת חן בנות
מכבי רמת חן בנות
1
1
מתנ"ס בני ברית יפו, אייזיק חריף 23 יפו
מתנ"ס בני ברית יפו, אייזיק חריף 23 יפו
מסמך רשמי
קט סל בנות מרכז - 80915.10.2017
 05.11.2017
17:00:00
17:00:00
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור נוה דוד רמלה
אליצור תל אביב
אליצור תל אביב
1
1
פארק עופר רח' טוינה 9 רמלה
פארק עופר רח' טוינה 9 רמלה
מסמך רשמי
קט סל בנות מרכז - 80915.10.2017
 05.11.2017
17:00:00
17:00:00
אליצור חולון שרת
אליצור חולון שרת
אליצור חולון
אליצור חולון
1
1
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
אולם שמיר רח אמיר דרורי 3 חולון
מסמך רשמי
קט סל בנות מרכז - 80929.10.2017
 22.10.2017
18:00:00
18:00:00
א.ס סביון צעירות
א.ס סביון צעירות
בני יהודה ת"א
בני יהודה ת"א
2
2
אולם גן השיקמים 2 סביון
אולם גן השיקמים 2 סביון
מסמך רשמי
קט סל בנות דרום - 81015.10.2017
 המשחק בוטל
17:00:00
 המשחק בוטל
אליצור לאה יבנההפועל מזכרת בתיה1אולם מרכז הספורט רח' האלון 27 יבנהמסמך רשמי
קט סל בנות דרום - 81015.10.2017
 28.10.2017
11:30:00
 10:00:00
הפועל נס ציונה עדן
הפועל נס ציונה עדן
הפועל ברנר
הפועל ברנר
1
1
אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
אולם רח' נורדאו 46 נס ציונה
מסמך רשמי
קט סל בנות נגב - 81115.10.2017
 22.10.2017
17:00:00
 16:30:00
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד
מכבי אשדוד בנות
מכבי אשדוד בנות
1
1
אולם היובל שד' ירושלים 5 איזור הסיטי אשדוד
אולם היובל שד' ירושלים 5 איזור הסיטי אשדוד
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
 18.10.2017
19:00:00
 19:30:00
הפועל עפולה
הפועל עפולה
הפועל תל אביב
הפועל תל אביב
0
0
היכל הספורט עירוני עפולה דרך רבין (צומת עפולה עילית)
היכל הספורט עירוני עפולה דרך רבין (צומת עפולה עילית)
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
 25.10.2017
19:30:00
 18:25:00
מכבי רעננה איצקוביץ
מכבי רעננה איצקוביץ
הפועל גליל גלבוע
הפועל גליל גלבוע
0
0
היכל מטרווסט רח הפלמ"ח 4 רעננה
היכל מטרווסט רח הפלמ"ח 4 רעננה
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
19.10.2017
19:30:00
 19:00:00
מכבי רחובות
מכבי רחובות
הפועל כפר סבא שלום
הפועל כפר סבא שלום
0
0
אולם קציר רח' מיכאל כהן 2 רחובות
אולם קציר רח' מיכאל כהן 2 רחובות
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
19.10.2017
19:30:00
 19:00:00
מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית מוצקין
הפועל נס ציונה
הפועל נס ציונה
0
0
אולם גושן רח' דקר 4 קרית מוצקין
אולם גושן רח' דקר 4 קרית מוצקין
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
 18.10.2017
19:30:00
19:30:00
הפועל מגדל העמק
הפועל מגדל העמק
מכבי הוד השרון סנו
מכבי הוד השרון סנו
0
0
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
 18.10.2017
19:00:00
 19:30:00
אליצור ק.אתא עזריאלי
אליצור ק.אתא עזריאלי
מכבי ראשון לציון
מכבי ראשון לציון
0
0
רמז 11 קרית אתא
רמז 11 קרית אתא
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
 30.11.2017
19:00:00
 19:30:00
מכבי קרית גת
מכבי קרית גת
בני הרצליה
בני הרצליה
0
0
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
אולם אלון שדרות העצמאות 1 קרית גת
מסמך רשמי
גביע המדינה לגברים - 90019.10.2017
 18.10.2017
19:00:00
 19:30:00
הפועל גליל עליון צפת
הפועל גליל עליון צפת
הפועל נהריה
הפועל נהריה
0
0
היכל הספורט כפר בלום
היכל הספורט כפר בלום
מסמך רשמי
גביע האיגוד לנשים - 90310.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
20:30:00
אליצור ירושלים
אליצור ירושלים
אס"א ירושלים
אס"א ירושלים
0
0
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
אולם תורה ועבודה 6 בית וגן י"ם
מסמך רשמי
גביע האיגוד לנשים - 90310.10.2017
 המשחק בוטל
20:30:00
 המשחק בוטל
עצמה באר יעקבמכבי תל כביר0אולם צאלון הדקל 3 באר יעקבמסמך רשמי
גביע האיגוד ליגה ב - 90410.10.2017
 21.10.2017
20:30:00
 21:00:00
הפועל עח גבעת חיים
הפועל עח גבעת חיים
אליצור ע.נתניה מזרח
אליצור ע.נתניה מזרח
0
0
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
אולם קיבוץ גבעת חיים איחוד
מסמך רשמי
גביע האיגוד ליגה ב - 90410.10.2017
 המשחק בוטל
20:00:00
 המשחק בוטל
ע.ל.ה אור יהודהמכבי תל כביר0מפעל הפיס החצב 9 אור יהודהמסמך רשמי
גביע האיגוד ליגה ב - 90410.10.2017
10.10.2017
19:30:00
19:30:00
עירוני רמת גן בלאק
 מכבי רמת גן בלאק
מכבי תל כביר חנן
מכבי תל כביר חנן
0
0
אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
מסמך רשמי
גביע האיגוד ליגה ב - 90410.10.2017
 21.10.2017
21:00:00
21:00:00
הפועל ברנר
הפועל ברנר
אליצור לוד
אליצור לוד
0
0
אולם ביה"ס בית אור קדרון
אולם ביה"ס בית אור קדרון
מסמך רשמי
גביע האיגוד לנוער - 90602.10.2017
 07.10.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל גלבוע דדו
הפועל גלבוע דדו
הפועל ג.מ. מולדת
הפועל ג.מ. מולדת
0
0
אולם דדו מושב ברק
אולם דדו מושב ברק
מסמך רשמי
גביע האיגוד לנוער - 90602.10.2017
 28.09.2017
19:00:00
 20:30:00
הפועל ירושלים מרכז
הפועל ירושלים מרכז
מכבי שהם
מכבי שהם
0
0
בי"ס רנה קסין, רח' קרל נטר 1 י"ם
בי"ס רנה קסין, רח' קרל נטר 1 י"ם
מסמך רשמי
גביע המדינה לנערות א - 91001.10.2017
 המשחק בוטל
20:00:00
 המשחק בוטל
מכבי אום אל פחםהפועל עמק יזרעאל0אולם ביה"ס תיכון מקיף אום אל פחםמסמך רשמי
גביע המדינה לנערות ב - 91203.10.2017
 המשחק בוטל
18:30:00
 המשחק בוטל
הפועל מעגן / זכרוןאליצור נתניה עירוני0אולם בי"ס החורש התאנה 39 זכרון יעקבמסמך רשמי